| Mymy123 a întrebat:

Vreau sa menționez ca fac sex neprotejat cu prietenul meu aproape in fiecare zi... și ciclu de 2-3 luni îmi vine cam la data de 29-30 așa și de câteva zile am greață dimineața mai ales, nu prea pot sa mănânc nimic de când ma trezesc timp de 1-2 ore ca îmi vine sa vomit. Când mă aplec mă doare burta și îmi e cam scârbă de unele alimente care pana acum îmi plăceau și azi mi-a venit sa vomit dar nu aveam ce ca nu mâncasem nimic doar băusem un 3-1 și ma făceam ca vomit dar nu puteam sa vomit! Ce credeți ca ar putea fi? Simptome premenstruale sau o eventuala sarcina?

Răspuns Câştigător
| Public22 a răspuns:

E posibil sa fie chiar o sarcina. Dar cel mai bine, Ia-ți un test de sarcina sa fii sigura. Ar putea fi orice.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cred ca esti gravida. Fa un test de sarcina care iti va spune daca esti sau nu gravida.

| Andreeush a răspuns:

După simptome ar părea că ești însărcinată.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Fa un test la 21 de zile de la ultimul act sexual.

Răspuns utilizator avertizat
| Mymy123 explică:

Mulțumesc mult ❤️ Astept sa vad dacă îmi vine menstruația, și dacă nu mi vine fac un test la ceva timp! Dar nu cred ca îmi vine fiindcă nu am avut niciodată simptomele astea!