| iulia4taa a întrebat:

Vreau sa spun ca baiatul de care imi place (nu suntem impreuna) este gelos pe toti baietii care vorbesc cu mine.Din aceasta cauza el nu a mai vorbit cu mine de o saptamana.Ce sa fac ca sa vorbeasca cu mine? Vreau sa vorbesc cu el dar imi este rusine...

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Parerea mea nu are sens sa incerci sa stai cu o persoana care e geloasa, daca omul e paranoic si viseaza ca il inseli sigur mereu se va indoi de tine

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Vrei un sfat? Fii bucuroasa ca nu iti face viata un calvar. Nu iti poti inchipui cate ar trebui sa induri cu unul ca el alaturi.

| Emilian65 a răspuns:

Daca este asa gelos, sfatul meu este sa-l lasi si sa-ti gasesti unul care nu este gelos.

Răspuns utilizator avertizat
| Lawliet14 a răspuns:

Foarte bine ca e gelos. Data viitoare sa faci cum zice el. happy Sa nu mai vorbesti cu baietii aia, oricum el s-a retras, banuiesc ca nu te cearta sau iti reproseaza?

| iulia4taa explică (pentru Lawliet14):

Daca aude de la cineva, ca am cunoscut un baiat ii pune pe toti prietenii mei sa afle TOT de baiatul respectiv... apoi ma intreaba si pe mine

Răspuns utilizator avertizat
| TanteMarianne a răspuns:

Incearca sa ii recastigi increderea. poate un date romantic nimai voi doi. in rest vorbeste mai putin cu slti