| LlamaWSS a întrebat:

Buna!

Vreau sa stiu ce-ar trebui sa aiba "baiatul perfect",sau cel putin, aproape de perfectiune din punctul vostru de vedere.
Funda

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

"Barbatie", portofel mare mereu plin si simtul umorului.

| shadow72 a răspuns (pentru neutrino):

Respectele mele pentru raspunsul sincer

Răspuns utilizator avertizat
| Andreutza098 a răspuns:

Bună!
Să nu fie orgolios, să iubească sincer!
Eu am găsit persoana potrivită care e perfectă cu toate micile imperfecțiuni și cu marile calități: )

| KatlynKim a răspuns:

Un baiat nu trebuie sa fie perfect. Daca este prea bun cu tine si iti ofera to ce vrei ca pe tava, la un momendat te plictisesti. Eu zic ca trebuie sa aiba si acea ''unda'' de rautate.
Sa te accepte asa cum esti si sa te inteleaga, sa rada impreuna cu tine, sa te sprijine si sa te sustina. Asa vad eu baiatul sa zicem..ideal, nu perfect ^^

| Carina12345 a răspuns:

Un baiat nu trebuie sa fie perfect. Daca este prea bun cu tine si iti ofera to ce vrei ca pe tava, la un momendat te plictisesti. Eu zic ca trebuie sa aiba si acea ''unda'' de rautate.
Sa te accepte asa cum esti si sa te inteleaga, sa rada impreuna cu tine, sa te sprijine si sa te sustina. Asa vad eu baiatul sa zicem..ideal, nu perfect!

| Ana1998 a răspuns:

In primul rand nu exista "baiat perfect". Perfectiunea o vezi tu, ti-o creezi tu + ca nici nu stii cand baiatul pe care il vei crede tu perfect, poate trece in secunda asta de la geam sau poate in fiecare zi treci pe langa el, dar nu stii ca el e sortitul.
Baiatul pe care o sa-l crezi perfect poate deja il cunosti sau poate o sa-l cunosti in viitor. Chestia e sa nu te grabesti, asteptarea uneori face miracole. Ai incredere in tinewinking. Atunci cand "baiatul perfect" o sa apara vei stii, vei simti ca-l cunosti de-o viata ca stii clar ca el este.
Inima nu minte!
Sper ca ti-am fost de ajutor!winking

| Katty2013 a răspuns:

Fiecare fata are indealul sau.Deopilda:sa fie blond cu ochii albastri, sa aiba o sora mai mica, sa fie rabdator, sa fie intelegator, sa-i placa copiii e.t.c. Nu exista un ideal pentru toate fetele!happy

| CTMMR a răspuns:

Nici un baiat nu e perfect. Nici un baiat nu ti se pare perfect pana nu te indragostesti de el. Acum depinde de fiecare fata ce pretentii are... Eu una am gasit baiatul ideal acum 3 ani (de 3 ani de cunoastem) si acum suntemimpreuna de 9 luni

| carlutza18 a răspuns:

Iti spun eu ce trebuie sa ai: cei sapte ani de acasa, sa fi sincer dar sa fii tu insuti, sa nu incerci sa fii ceea ce nu esti, si in plus, nu exista un baiat perfect, deci sfatul meu este sa fii tu insuti si sa incerci sa fii intelegator, sa nu fii gelos.laughing

| carlutza18 a răspuns:

Iti spun eu ce trebuie sa ai: cei sapte ani de acasa, sa fii sincer dar sa fii tu insuti, sa nu incerci sa fii ceea ce nu esti, si in plus, nu exista un baiat perfect, deci sfatul meu este sa fii tu insuti si sa incerci sa fii intelegator, sa nu fii gelos.laughing