| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Stiu ca pare foarte banal dar cum arata din punctul vostru de vedere baiatul sau fata perfect/a? Si daca credeti ca ati dat deja peste el/ea sau daca sperati ca il veti intalni vreodata.
Nu vreau raspunsuri de gen NU EXISTA PERFECTIUNE.Lasa-ti imaginatia sa-si i-a zborul pe meleagurile viselor.

Răspuns Câştigător
| syme a răspuns:

Femeia perfecta este cea pe care o alegi sa-i dai dragostea si fidelitatea ta pentru totdeauna. Daca ne-am atasa de un trandafir pentru eternitate, am ramane dezamagiti de ofilirea lui. La fel este si cu trupul perfect. Insa daca reusesti sa vezi ceva dincolo de ochi, sani, fund si coapse - atunci gata, ai obtinut ceva ce nu se ofileste, ceva ce poti iubi si te poate iubi fara sa fii dezamagit.

3 răspunsuri:
| ~< super girl >~ a răspuns:

Buna`!

eu sincer am tot cautat, pana l`am gasit:X
nu il cred perfectlove struck dar il iubesc si ma iubeste si asta e perfect
inainte credeam ca nu exista dragoste pentru ca ai auzeam pe totsi sj toate ca pana la urma se intampla ceva sj cei 2 se despart`oh go on
da` nu e ashea`:X:X:X
de cand sunt cu el m`am schimbathappy
in bine...(spun multi)

deci pentru mine baiatuu` perfect ar arata cam ashea`:
inalt (da nu prea pentru ca ioo` sunt scunda) brunet, cu ochii caprui:X
iubitor, capabil sa ierte micile mele greselibig grin
sa stie ce vrea de la viata,
care sa nu asculte manelelaughing
nefumator(desi al meu fumeazasad )
sa stie cum sa se comporte cu o fata`:X
sa fie cat de cat cunoscutbig grin(stiu ca sunaa` prostescbig grin dar nu stiu daca vre`una s`ar incurca cu unu pe care nu-l stie nimeni` sj atunci cand ai probleme sa n`ai la cine apelastraight face)
sa aiba ceva creierlaughing
nu stiu ar mai fi de spus da` nu`mi mai vine in minte nimic acumhappy

:X:X
bye:*:*

| dulceKmierea a răspuns:

Sincer nu stiu, cred ca baiatul perfect este acela care ma intelege si care ma iubeste asa cum sunt, si cu bune si cu rele.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am dat de el, dar nici nu m-am omorat cu cautarea. Baiatul ideal al fi cel asemanator mie la caracter, care stie sa faca o gluma dar in acelasi timp sa dea dovada de respect; sa aiba ochi doar pentru mine; sa nu ma excluda din unele activitati; sa nu ma trateze ca pe o prietensa, dar nici cu indiferenta; sa nu-mi aduca cadouri doar ca asa-i obiceiul si sa luam deciziile referioare la relatie amandoi, avand aceleasi drepturi de exprimare.