| loryna a întrebat:

Cum e din punctul vostru de vedere fata/baiatul perfect/a?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu există perfect, precum nici "frumos", "urât", "prost" sau "deștept". Acestea sunt niște elemente relative. Ceea ce mie mi se poate părea frumos, altuia i se poate părea urât. Așa și perfecțiunea. Eu pot vedea o persoană perfectă, iar altcineva s-o vadă pe aceea plină de defecte.
Fiecare om are defecte și calități. Bineînțeles că fiecare caută persoana care tinde spre perfecțiune, una care are mai multe calități decât defecte.
Baftă!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băiat sau fată perfect/ ă nu există, asta e clar. Poate doar "perfectă" pentru tine ţi se pare persoana pe care o iubeşti. pe care o accepţi cu tot cu defectele pe care le are.