| Lory-Flory_Ticu_1999 a întrebat:

Vreau sa va cer un sfat!
Eu si iubitul meu am avut primul sarut.De atunci nu imi mai raspunde la telefon, cand il vad el fuge de rupe pamantul.
Nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Hakuouki a răspuns:

Baieti sunt multi pe lume, am vazut un raspuns care spune "sau nu vrea nimic cu tine" dar tu l-ai numit "iubitul meu" deci aveti o relatie si v-ati sarutat pentru prima data, momente ca acestea nu ies mereu cum ne dorim, ne gandim inainte, planificam si cand ajungem in fata faptului implinit, ajungem sa fim dezamagiti si poate rusinat, poate asta simte el acum, da-i un mesaj in care sa-i spui hotarat ca vrei o explicatie, daca nu iti raspunde, treci mai departe, saruturi vor fi multe.

12 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Ai mancat ceapa/usturoi inainte de a-l saruta?

| Dariusuu a răspuns:

Dă-i pace. N-are rost să disperi după el, oricum meriți o explicație din partea lui deci e un laș.

Ai sărutat un laș, și ce?

Viața merge înainte happy.

| Mussette a răspuns:

Te impaci cu soarta!
Inseamna ca nu te place, de ce sa fuga de tine.
Da-i un mesaj in care sa-i spui cat ti-a placut acel sarut si vezi daca iti raspunde...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate o să ţi se pară o jignire, dar te-ai spălat pe dinţi înainte să-l săruţi?

| Silvia93 a răspuns:

Probabil nu i-a placut..sau nu vrea nimic cu tine.

| Burlacu006 a răspuns:

Sunt sigur 100% ca ii este rusine, probabil ca nu sa mai sarutat pana acum cu nici o fata.

| AlexandraCris a răspuns:

Poate nu vrea o relaţie cu tine. Poate nu i-a plăcut. Poate crede de că nu ţi-a plăcut ţie. Poate îi este ruşine de modul în care te-a sărutat. Poate are sentimente mai puternice pentru o altă fată. Eu aş zice să îi da-i pace, pentru că dacă tot îl vei căuta mai rău vei face. happy

| DaW a răspuns:

E gay stai linistita

| NicoleC19788 a răspuns:

Pai poate ca nu i-a placut sau cel mai probabil ii este rusine, sau poate a fost un joc de al baietilor

| Stanescu_Madalin-Ion_1987 a răspuns:

Poate ai mancat ceapa sau usturoi si iti putzea gura laughing

| CrissuBaa90210 a răspuns:

Probabil nu i-a placut "gustul"! laughing...