| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva... Un baiat asta vara cand m-a vazut nu stiu ce s-a intamplat cu el dar a inceput sa ma ude cu apa sa stea imprejurul meu cand ieseam afara. Eu il plac dar nu stiu daca el ma place. Adica mi-a zis de cateva ori ca ma place dar eu nu il cred pentru ca e impreuna cu o alta fata. Stiu ca de acea fata isi cam bate joc. Sincer nu stiu ce sa mai cred. De cand a inceput scoala nu prea ma mai baga in seama. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| SimionAlexandru a răspuns:

Pasul 1: Intelege ca esti o persoana minunata, si ai tot dreptul sa fi fericita :) In inima ta sunt deja toate raspunsurile. Baiatul acela, daca are deja prietena, si iti spune tie, ca te place, inseamna ca te place (in sensul, ca e atras de fizicul tau), nu e vorba de iubire.
Baietii se bazeaza mai mult pe logica, iar fetele se bazeaza mai mult pe sentimente. Nu il lasa sa iti suceasca mintile dupa cum ii place :) Tine capul sus, ai incredere in tine insuti, fi mandra de cine esti tu cu adevarat, si... si...

Pasul 2:
http://www.youtube.com/watch?v=v6bjLsQP9_E

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca nu te prea mai baga in seama, sigur te place, chiar poti spera ca te iubeste!

| Azµre a răspuns:

Te-a udat mare lucru nu înseamnă că te place.

| DarcieClaire a răspuns (pentru Azµre):

Nu a fost doar faptul ca m-a udat. Chiar mi-a spus ca ma place si s-au mai intamplat si multe alte lucruri.

| val31989 a răspuns:

Buna.Poate te-a placut asta-vara, stii cum e cu iubirile/placerile astea acum...azi te place, maine nu.Eu cred ca poate te-a placut vara, dar de cand a inceput scoala, s-a luat cu alte fete.Si eu am patit asa...vara trecuta,un baiat ma tot baga in seama,imi spunea ca ma placea, ca nu stiu ce,, si ce crezi, de cum s-a inceput scoala, m-a uitat laughing.
Deci...eu cred ca era doar o atractie.
Bafta.