| andreea1027372 a întrebat:

Deci mie imi place de un baiat si nu stiu daca si lui ii place de mine..adica nu pot sa fiu impreuna cu el si prietenei mele cea mai buna ii place de el si nu pot sa ii spun.Dar pe mine ma baga in seama si pe ea nu si mereu face glume gen ca sa rad..adica nu cred ca el s-ar uita la mine si vara trecuta ieseam in fiecare zi afara dar nu prea vorbeam noi doi..si nu stiu ce sa cred.

2 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Ieșiți intr o zi doar voi doi, dacă veți fi impreuna prietena ta va trebui sa înțeleagă situația, altfel nu îți este prietena

| Andreeush a răspuns:

De ce nu faci tu primul pas?
Spune-i că îți place de el și vezi cum reacționează.
Dacă te respinge asta e, măcar ai încercat. Băieți mai sunt.