| marsy a întrebat:

buna. vreau sa va spun ca am 16 ani jum. ma intilnesk cu un coleg de clasa. de 3 luni... am avut primul kontakt sexual cu el. dar acum regret... simt k nu il suport. el ma iubeste. eu tot il iubesc, sau nu eram sigura pe mine. simt k as vrea s ma despart de el.
vreau sa aflu parerea voastra. ce sa fac in acest caz. hellp me plz.

Răspuns Câştigător
| yanny`s a răspuns:

Incearca sa te convingi ca ai facut bine ceea ce ai facut si nu regreta. Daca il iubesti nu are de ce sa-ti para rau. Cel mai bine e sa ramaneti prieteni, in ciuda a tot ceea ce s-a intamplat si dupa o anumita perioada de timp, dupa ce vei stii ce vrei de fapt, poate va veti impaca.:X

13 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Mai, ce rapiditate...sunt curioasa... ce-ai simtit atunci si acum nu mai suporti... spune drept ce-ai vrut sa simti de la un copil de16 ani?

cami
| cami a răspuns:

Pfoai.coleg straight face 16 ani juma...inseamna ca treci a 10`a? regreti? de ce? Sti cum se spune "Mai bine sa regreti ca ai facut un lucru, decat ca nu l-ai facut" dar un cazul asta...
Iti dai seama ce-o sa fie in clasa? ...barfe.etc.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bună @dinulya dragă!
Părerea mea este aceea că dacă ai încerca să îţi umpli timpul altfel, ai reuşi cu brio să te desprinzi de acest coleg. Eşti adolescentă, ai atâtea lucruri frumoase de care te poţi bucura, profită de ele şi lasă greutăţile vieţii să te copleşească mai târziu!
Somnorici, pupici, arici!

| marsy explică:

O prostie. iak ce.

| marsy explică:

Trec a 11

| marsy explică:

Ms la toti!

| Ioana_8202 a răspuns:

Sincer t cred...eu am 17 jum si am o rel d 5 luni si am avut primul contact sexual acum o luna...am momente cand regret ca am facut-o... dar mai ales u k simti k nu il mai suportzi... e naspa tare situatia asta... dar trebuie sa fii optimista...gandeste-te si u l alte fete care au patit mult mai rau...ai grija d tine:*

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Dar te'ai gandit at cand ai facut'o k el la consecinte?
3 luni prea devreme
trebuia sa mai stai k el sa vezi ce ii place ce nu ii place thinking nu asa repede... oricum daca la mom acela te'a facut fericita nu ar trebui sa regretihee hee Si in leg. k despartire. fa ce simti. dar gandeste'te bine tongue

| pas a răspuns:

Ar putea fi o reactie sentimentala de dezamagire\, dar trece cu timpul, mai asteapta si apoi poti lua o decizie. Daca decizi in neclaritate s-ar putea sa regreti
Sscces si rabdare!

| Daddy_9411 a răspuns:

Ai primit raspunusuri multe asa ca probabil conteaza destul de putin parerea mea acum. Cu totii avem fapte si momente de care nu suntem mandrii, dar asa e viata. Important e sa stii sa treci peste. Ce a fost a fost, nimic nu mai poate schimba. Fi tu si procedeaza asa cum este cel mai bine pentru tine, cum simti cu adevarat. Asta e abia inceputul si chiar daca nu te cunosc sunt convins ca meriti ce e mai bun!

| danukck a răspuns:

.nu stiu dar eu mi-am propus sa raman virigina. putine fete m`ai sunt virigine la varsta de 14 15 16 ani. dar dc ai facut acest pas inseamna ca ai fost pregatita. dA important este ca ai folosit prezervativul, pentru a nu lua vreo boala de trasmitere sexuala s`au sa ramai insarcinata.Succes si iti multumesc ca intotdeauna mi-ai raspuns la intrebariile postate de mine:*:*:*:*. pupicidevil!

| krina55 a răspuns:

Hmmmmmmmm, daca sincer nu prea te inteleg...il iubesti, dar nu-l suporti...pai daca vrei sa te desparti de el, fa-o... dar sa stii ca vor fi multe birfe si zvonuri...insa daca crezi ca asta vrei nu intinde coarda, poate in fiind despartiti iti vei da seama ce vrei cu adevarat...Bafta!

| alexandrax65 a răspuns:

Ai pe altcineva doar atunci se antapla astea