| Deea2427 a întrebat:

Vreau și eu câteva idei îndrăznețe și fără glume aiurea! Doar de la cei care sunt în măsură! Voi in ce locuri publice ați făcut sex? Sau unde ați făcut în afara de casa, hotel etc...

12 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Plaja, apa (ocean si bazin), cabina de proba in Supermarket, acoperisul blocului, lift, masina, banca in parc, ultimul rand la Cinema, padure, câmp, cabina de sex-shop, casa scarii, tren...

| Anonima975 a răspuns (pentru Goete):

Dar tu nu erai un pusti de 13 ani care se masturba de fata cu prietena cea mai buna a surorii sale și care s-a rușinat atunci când se masturba în parc și l-a văzut o tipa? Ai făcut sex în atâtea locuri deja?

| Deea2427 explică (pentru Anonima975):

U ești handicapat de postezi asta la mine? Ai vb vreodată cu mine?

| Anonima975 a răspuns (pentru Deea2427):

Dacă ai fii mai atenta, ai realiza ca mesajul este scris pentru Goete, nu pentru tine

| Goete a răspuns (pentru Anonima975):

Si in mai multe, am fantezia bogata in timo ce ma masturbez pare realiToatewinking

| QElenaBoghiu a răspuns:

În câmp, pe plajă, în pădure =D... În apă...

Atât mi am adus aminte. O să l mai întreb pe sotul meu m. =D

| Deea2427 explică (pentru QElenaBoghiu):

Bifat și la mine (plajă și pădure)

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru Deea2427):

Încearcă și pe plajă sau ghiol rolling on the floor

| Deea2427 explică (pentru QElenaBoghiu):

Dalaughing) aseară am fost in curtelaughing

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru Deea2427):

rolling on the floor

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Langa o padure, pe camp laughing

| Willis a răspuns:

În apa mării, slipul soției dintre picioare, dat într-o parte, la fel și la mine, și introdus la căldurică, dar nu am apucat să terminăm, soției îi era rușine să nu o apuce gemetele, și să se uite lumea la noi. În apă, în jurul nostru erau destule persoane, dar momentul este mișto, cu apa până la gât?