| Marius22222222222 a întrebat:

Idei de locuri in afara de casa pentru un sex? Farà glume

Răspuns Câştigător
| Ilovedinero a răspuns:

In toaleta, noaptea dupa tufisuri, in masina si cam atat.Eu una am facut-o si in vestiar cand eram singuri si cand a venit cineva nu am apucat sa terminam treaba ca.

| Marius22222222222 explică (pentru Ilovedinero):

Cum e in masina?

| Ilovedinero a răspuns (pentru Marius22222222222):

Cam stramt, pana iti gasesti pozitia e mai greu. Fata trebuie sa aiba grija daca e manuală

| Marius22222222222 explică (pentru Ilovedinero):

Mai pleaca masina la vale

| GucciMarcheaza a răspuns (pentru Marius22222222222):

Nu te *** in pat cum te *** in passat.

12 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Daca vrei sa iei boli si cine stie ce alte minuni, da, poti sa faci sex in toalete publice, in canale si oriunde iti mai sugereaza lumea. Daca esti un adult responsabil nu faci din astea.Simplu.

| LordCristobal a răspuns:

Pe plaja noaptea
In varful unui deal la apus de soare
In cabina de proba de la mall

| GouDidodino a răspuns:

În masina, pe câmp, în lift... ***

Răspuns utilizator avertizat
| jhonnybravo69 a răspuns:

Oriunde unde nu esti vazut

| Costis3x69 a răspuns:

În mașină sau într-o toaletă publică...ori în spatele blocului

| Costis3x69 a răspuns:

În mașină sau într-o toaletă publică...ori în spatele blocului

Fundă

| GucciMarcheaza a răspuns:

Iti las aici o lista si alegi tu:
casa vecinului (asta daca esti ambitios rau o faci in dormitorul lui)
casa parintilor ei ( la fel ca mai sus daca esti ambitios iei si vibratorul lui ma-sa)
cotetul la gaini ( asta e asa, mai accesibil mai pe natural)
cusca cainelui ( bonus ai si spectator daca ai fetish de genul)
la padure ( bonus daca e prima intalnire sigur e si ultima)
in restaurant (mai are rost sa zic?)
cabina de proba (rapid scurt si fara placere)
in masina cat trece trenul la chiajna ( faci si copil pana se ridica bariera)
in coada la centura ( la fel ca mai si sus)
in mare(...)
La gustinu in Dunare (e mai usor daca te pui contra curentilor apei)