| andrada a întrebat:

Hey happy
Mie din clasa a3a imi place de un coleg de-al meu (acum sunt a6a) doar ca el ba glumeste cu o fata, ba ii face complimente la lata, ba flirteaza cu alta si nici nu stiu ce sa mai cred. vara trecuta vorbea toata ziua cu mine pe mess, pana pe la 1 noaptea, mi-a cerut si nr de tel dar in acest moment el mai vorbea si cu o alta colega care toata ziua il face prost (in gluma) dar uneori se vede ca pe el chiar il deranjeaza si cu toata astea el a vorbit vara trecuta cu ea la tel crying. Si la niste poze o gramada de fete iau facut complimente si el n-a zis la nici una nimic apoi colega asta i-a spus "faine poze happy " si el a zis "mersi :* ". Ia mai trimis si :*... X-(
Inainte mai aveam putin si eram iubiti acum nici prieteni nu mai suntem crying. Nuj cum sa fac sa-l fac sa se comporte ca inainte. Cv sfaturi?

Răspuns Câştigător
| wannabe a răspuns:

Pff.netu asta. iesi cu el afara, discutati fata-n fata nu online.
ia fai o surpriza.si saruta-l. sa vezi atunci cum se va simti smug
eu spun ca va avea mare efect.

1 răspuns:
| Claud1aSalvatore_6206 a răspuns:

Pai, nu stiu, salutal cu un ''ceao'' intreaba-l ce mai face cateva zile consecutive chiar daca nu-ti raspunde, o sa vezi ca o sa te bage in seama, si dupa ce vorbeste asa macar un pic cu tine il intrebi cate ceva ii zici sa-ti dea cateva comm-uri la poze ca ai sa ii dai si tu, si lucruri din astea si daca ai curaz il poti i8ntreba daca are ceva cu fata aceea de care zici ca vb cu ea la tel, mai stii poate sunt doar prieteni, cand il vezi daca nu vrei neaparat sa il saluti ii zambesti scurt si sunt sigura ca te va baga in seama si poate veti fi iubiti, cine stie...a fost de folos sfatul?