| bia_8231 a întrebat:

Buna vreau si eu niste sfaturi referitoare la un baiat nu am mai vb de ff mult timp si acum m`a sunat am vb. dar nu stiu daca ii place de mine...nu pot sa spun ca sunt chiar nu stiu cat de frumoasa dar vreau sa ii placa de mine si nu stiu cum sa facstraight face sfaturi funda mare::X:X:X:!

1 răspuns:
| vladutz1594 a răspuns:

Pai daca ai mai vorbit. cu el. spune-i ca iti era dor sa vorbesti cu el, intreaba-l ce face, incearca sa-i spui vorbe frumoase, iar daca o puneti de o intalnire ca intre amici 'deocamdata' imbraca-te cat mai provocator si fi sincera, simpla, fara fite la intalnire sau chestii din astea. il lasi sa vezi cum reactioneaza. daca incearca sa se dea la tine, sa te sarute, sa te ia de mana, sa te mangaie, si tu vrei raspune-i cu aceleasi fapte... daca vrei sa fii cu el. daca vrei decat sa-l provoci. cand el incearca lucrurile alea.zi sa o ia usor ca, cu timpul va avea mult mai mult de la tine. daca vrei din prima sa fii cu el fa ce ti-am zis mai sus... funda?
sper ca te-am ajutat. bafta :*:*