| dianabunuta a întrebat:

Buna cum fac un baiat sa ma placa bine nu stiu daca ma place dar se da la mine si vb ff frumos cu minee bine sunt frumoasa am iesit miss in clasa a 7a sfaturi

Răspuns Câştigător
| DanielV?lean a răspuns:

Pai, daca se da la tine si iti vorbeste frumos, te ajuta, te face sa razi fii sigura ca te place asa fac si eu cu fata pe care o plac. Asa ca nu mai sta, daca el nu-ti spune ce simte spune-i tu, pentru ca sentimentul e reciproc.

| dianabunuta explică (pentru DanielV?lean):

Multumesc

| DanielV?lean a răspuns (pentru dianabunuta):

N-ai pentru ce.

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Ție abia ți-au dat sfârcurile la țâțe și deja ești miss și vrei să se uite băieții la tine?
Șterge-ți mucii de la nas și fă activități mai pentru vârsta ta. Capatos nu mai are nevoie de asistente.