| darkprincesskiss a întrebat:

Vreau si eu o parere. Acum 3 zile am iesit cu un baiat afara si m-a tinut in brate pentru ca mi se facuse frig...si cand m-a condus acasa m-a sarutat happy. Dar de atunci nu prea am mai vorbit. Voua cum vi se pare aceasta intamplare? happy

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intamplare clasica. Acum fiecare asteapta ca celalalt sa faca urmatorul pas. Asteapta!

| Ekcstsy a răspuns:

Mda bine inteles ca pustoaicele de varsta ta sunt innebunite de intamplare si iti spun ca te iubeste si etc... Dar din punctul meu de vedere, daca EL te-a sarutat si tot EL nu da nici un semn de viata... nu cred ca te poti astepta la cine stie ce pe viitor. Poti sa vorbesti cu el eventual sa il intrebi care a fost faza si din ce cauza a facut acel lucru.

| LostInBubble a răspuns:

Te place. happy Asteapta sa te sune, fii atenta la cum vorbeste cu tine.

| adelina899 a răspuns:

Dragosteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelove struck

| blk23 a răspuns:

Cu siguranta te place, poate asteapta reactia ta si de aceea nu vorbeste cu tine.