| lovely99 a întrebat:

Heyy TPU!
Dati-mi si mie va rog un sfat!
Ieri am iesit afara cu prietenii mei si era cald asa ca m-am imbracat subtire, dar mai pe seara s-a facu frig dar daca ma duceam acasa mama nu mai m-ar fi lasat sa ies, dar hai sa trec la subiect.
Cum la toti ne era frig fiecare s-a incalzit dar eu eram singura care inca dardaiam de frig cand deodata a venit un baiat si s-a pus langa mine si m-a luat in brate zicandu-mi ca ma incalzeste el, fiindca imi era foarte frig l-am lasat sa ma tina in brate.Cand a trebuit sa plec acasa ma condus dar pana acasa m-a tinut de mana iar cand am plecat mi-a dat un pupic pe obraz.
Problema este ca acum il plac foarte mult dar nu stiu cum sa ii zic fiindca daca o sa ii zic direct o sa rada de mine pentru ca el este genut de baiat mistocar...

9 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Il placi foarte mult pentru ca te-a tinut in brate si te-a pupat pe obraz?laughing Super! Toata chestia poate a fost din amicitie, amabilitate.

| Încrucişătorul a răspuns:

Te-a dus acasa.
Te-a tinut de urat.

Si tu, duda mica, deja ai cazut pentru asa-zisul Romeo?

Esti groaznica.
Ba nu, stai... esti groaznica SI penibila.

| lovely99 explică (pentru Încrucişătorul):

Poate sunt penibila, dar cu baiatul asta am mai fost aproape un an (si ne-am despartit din cauza unei prostii)...si am zis ca este mistocar dar nu si-a batut niciodata joc de sentimentele unei fete!

| Alexutsa_2737 a răspuns:

Sigur a facut asta la isto. Mai bine nu te combina cu astfel de baieti ca dupa ce o sa va despartit( relatiile cu astfel de tipi nu dureaza mai mult de 4 luni- varmiu e la fel) si dupa ce o sa va despartiti el o sa inceapa sa povesteasca intregului cartier despre ce s-a intamplat in relatia voastra. Daca faceti sex o sa le povesteasca tuturor. Sfatul meu, mai bine stai cumintewinking

| LineGuide a răspuns:

Nu cred ca poate face misto te sentimentele tale, ale unei fete la care el s-a dat.Sentimentele tale sunt clare, iar ale lui sunt partial clare, deci merita sa-l probezi inainte.Dar nu astepta u saptamanile pentru ca il vei pierde!
Mult noroc!

| Kaky2Z a răspuns:

E baiat mistocar ca mine in fine spune-i ce simti aratati adevaratele sentimente!

| Cristina_Simona_1998 a răspuns:

Pai atunci fa si tu ce face el cu tine si poate o sa isi dea seama

| fiona01 a răspuns:

Eu zic că trebuie sa tii legatura cu el doar daca incearca el aasta... ca baiatul daca observa ca fata il place si ii gata la orce pentru el. el deja isi pierde orice interes fata de fata

| BlueeSoo a răspuns:

Pai por si simplu poti sa incerci sa aflii daca si el te place, poate nu isi bate joc, intreaba si tu niste prieteni de ai luiwinking