| SorinelCopilu a întrebat:

Buna vreau si eu putin ajutor am probleme cu o fata o sa va zic povestea mea
s-a intamplat cu 1 luna in urma am inceput sa stau cu o fata ft frumoasa am stat cu ea 3 zile ne-am certat unpic si ne-am despartit
varul meu a inceput sa stea cu ea si eu ca sale fac in ciuda am chemat o fata la magazin mama avea nevoie de o vanzatoare si mi s-a parut ca e sanaasa mea am ineput sa stau cu ea numele e Claudia eram indragostit de ea ininte sa incepem relatia am stat cu ea 2 saptamani neam daspartit inro seara ne-am certat ft rau in fine dupa o saptamana ea tot mai vindea la magazin si eu incercam sa-mi cer iertare de la ea dar s-a bagat un baiat si mia furato atunci m-am enervat i-am sters pozele mesajele si nr de tel am intrat pe fb am sters pozele deci practic s-a terminat dar era ceva mama a pus-o vanzatoare la, magazinul de acasa unde ra ft aproape de mine si mama a ramas la celalalt faza era ca chiar daca eram nervos eram si gelos baiatul ala vine la noi la magazin sa o vada ma enervam arau de tot si i-am spus mamei sa o dea afara dar m-am calmat si n-am lasat-o pe mama sa faca asta doar so mute inapoi dar in acea noapte s-a despartit de baiatul ala asa ca a ramas la magazinul de acasa si eu mam poate mai am o sansa deci m-am dus i-am cumparat o pereche de cercei i-am spus cat de mult o iubesc dar a ea nu crede am spus ca ea e singura fata pentru mine dar nnu crede asa tot stateam lanaga si o vedeam cum se gandea si ma gandea oare la ce se gandeste poate la el dar na stat cu el decat 1 saptamana si nu cred cal iubeste ca ea la parasit dar eu sunt ft indragostit de ea adica vine la mine in casa sta pe fb ma lasa sa o iau in brate isi mai lasa capul pe pieptul meu dar gand o vad ca se gandeste ma gndesc mereu la el ii sta gandul si imi vine sa plang dar ma abtin mama stie despre asta si cat de mult o iubesc si imi spune sa nu mai stau langa ea sa in la magazin la ea sta stau cu alte fete sa nu sufar dar nu pot orice fata pe care o sarut pe care o imbratisez imi imaginez ca e ea nu stiu ce sa fac mi-e frica sa-i spun sa ne impacam poate ma respinge oricum stiam mereu ca nu ma iubeste dar eu o iubesc foarte mult
in fine nu stiu ce sa fac sa lupt pentru ea chiar daca ea nu ma iubeste
sau sa-mi incep sa-mi caut alta iubita si sa uit de ea

Răspuns Câştigător
| DoarSteff a răspuns:

Patetic. Esti foarte PATETIC, si prin patetic adica disperat, oricum stiu cum te simti, crede-ma ca stiu. (Suferi, este?). Desi sa-ti zic ceva: "Nu e bine sa suferi in tacere fara pic de mangaiere.", ai inteles? Adica sa-ti gasesti fericirea ta in bratele alteia (chiar daca o iubesti pe fata cu o 'tejgheaua'). Gandeste-te ca si cum iubita ar fi fata de la magazin, pricepi big grin? Ciao si BAFTA happy. Apropo imi dai si mie FUNDA aia te rog? big grin tongue

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Iubeste alta fata.

| SorinelCopilu explică (pentru neutrino):

As vrea sa fac asta dar nu chiar asa de usor

Răspuns utilizator avertizat
| methodmen a răspuns:

Vei mai avea episoade de astea, esti abia la inceput

| SorinelCopilu explică:

Nu ma mai ajuta nimeni