| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Valentine's Day? Vreau sa stiu daca va place sau nu, cu argumente. Cel mai bun raspuns primeste funda! :*

Răspuns Câştigător
| Dorassi a răspuns:

Mi se pare o zi chiar tare si daca esti singur si daca esti intr-o relatie fiindca de obicei ai mai mult curaj sa recunosti ca placi pe cineva, poate doar din cauza numelui zilei.
Eu, pur si simplu ma simt bine de Valentine's Day!

4 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Mie îmi place chiar dacă sunt singurică...
Dacă ași avea iubit mi-ar plăcea șiii mai mult! laughing

| PureCherry a răspuns:

Valetine's Day? Serios, dar Dragobetele ce are?rolling on the floor din cate stiu eu ea este sarbatoarea noastra nu ''Valentinu''
In fine cu toate asteahappy este o zii speciala pentru cupluribig grin ziua dragalaserilor, dulcegariilor si multe altele. O zii plina de dragoste:*

O seara frumoasa!

| JustRoxanne a răspuns (pentru PureCherry):

Am de facut o compunere despre Valentine's Day, de aceeaa am intrebat. happy

| deup a răspuns:

Despre valentine's day am o parere foarte buna:X e ziua impacarilor si a iubirii:X: