| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa va rog sa ma ajutati putinhappy
Acum cateva luni un vecin de-al meu mi-a zis ca ma place.Nu l-am bagat in seama, dar toata vara sa tinut dupa mine. El are 22 de ani iar eu 16straight face. Acum 3 saptamani m-am combinat cu el, am si facut-o cu el pentru prima oara [deoarece el este mai mare a stiut cum sa ma "pacaleasca" sa accept]si de atunci am tinut legatura.neam mai vazut o data acum 6 zile si iar am facut-o cu elstraight face. si de atunci eu nu l-am mai sunat.si nici el.eu am stat in acest tipm si m-am gandit, si mi-am dat seama ca e diferenta prea mare de ani intre noi, si nu ar putea fi o relatie.
in plus el nu e genul sa se multumeasca doar cu o fata, si nu l-am mai sunat.aseara mi-a trimis msg :buna gagiko.cmf? pup", nu i-am raspuns, la 10 min m-a sunat, si ma intr dc nu i-am raspuns si i-am zis ca nu am bani pe telefon. el ma intr daca il mai iubesc ca el se gandeste tot timpul la mine.si i-am zis ca nu.si ca l-am uitathappy
dupa ce a auzit ce i-am zis ma intr daca am colege in clasa frumoase si daca vreau sa-i fac cunostinta cu ele. i-am zis ca nu ma bag in chestii de genu asta,
apoi ma intr dc eu nu mai vreau sa vb cu el.si i-am zis ca pur si simplu nu mai vreau sa stiu de el, apoi a inchis.si de aseara pn azi m-a sunat deja de 7 ori.
ce pot sa fac sa scap de el dar in asa fel incat sal doara si sa sufere? [oricum eu stiu ca el a vrut dl mine doar sex dar totusi vreau sa-l fac sai para rau ca nu mai are nici o sansa sa ma vada cu el]

Răspuns Câştigător
| TąNyą a răspuns:

Dacă te caută. nu cred că şi-a bătut joc de tine straight face şi până la urmă. tu ai căzut singură în "plasa" lui, dacă a fost vreuna.

Totuşi te-a sunat de 7 ore şi încearcă să vorbească cu tine.

Eu zic s-o laşi încolo de răzbunare şi să-ţi faci ordine în sentimente.

Dacă vrei sau nu să te împaci cu el.

T.

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

1. Faptul ca ai facut sex cu el ii da multe sperante, nu crezi? Daca i-a iesit de 2 ori, de ce nu inca o data?
2.Pentru ca te intreaba de colege si prietene, pot pune pariu ca se gandeste deja la noi cuceriri - baiatul asta nu a meritat ce ai avut de oferit
3.este si vina ta ca ai acceptat, totusi nu te-a violat sau din astea
4.nu ii raspunde la apeluri, daca il vezi ignora-l - numai asa scapi de el
5.ai mare grija pe viitor, oricum diferenta de varsta era mare

| Pissy a răspuns:

Nu trebuia sa o faci cu el stiind varsta lui.Ca sa il faci sa-l doara gaseste`ti alt prieten sau dk te suna spune`i ca esti cu alt baiat. Daca nu o sa mearga asa nu ai ce sa-i faci.
Nu stiu ce sfat sa-ti dau, si eu am tot 16 ani, nu am ajuns sa am mintea unuia de 22.

Fa asa cum ti-am zis si da`mi un mesaj sa`mi spui ce s`a mai intamplat.

Bafta :*

| kllass a răspuns:

Ca dai funda asta e. daaa esti proasta rau.

| AnoOnim23 a răspuns:

Ai facut bine ca nu l-ai mai cautat, dar ai facut greseala mare ca ai acceptat sa o faci cu el, in plus daca tinea la tine nu astepta sa il suni uh sau sa iy dai mesaje,! Sfatul meu este sa nu iy mai acorzi deloc importanta, daca te streseaza schimba-ti nr de telefon, ignora-l total asta e cel mai dureros lucru,! Cand te-a intrebare daca i fete frumoase a vrut sa vada cum reactioneziwinking, nu mai pune botul la vrajelile lui ca nu te merita, gaseste-ti pe cineva de varsta ta cu care sa te poti intelege si care sa te faca sa uiti de el si o sa vezi ca o sa fie totul ok.:*:*:*:

| AlexutzaPPV a răspuns:

Sincer sa va zic nu regret nimic.am facut totul de placerewinking

si daca nu eram de acord chiar deloc nu ma putea obliga s-o fac cu elwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam tarziu ti-ai dat seama de diferenta prea mare de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-i ca esti cu altcineva mult mai bun ca el! apropo nu vrei sa fi cu mine am 17 ani...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-i ca esti cu altu mai bun ca el! apropo nu vrei sa stai cu mine am 17 ani sunt din mures!>>>