| bububulinatutulina a întrebat:

este un baiat la mine in scoala pe nume mari.mie imi place de el, i-am spus iar el m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el.eu i-am raspuns ca iti dau un raspuns marti(adica azi) ei bine el astazi la scoala nu am putut vorbi din cauza unor colege de la el din clasa deoarece nu il lasau sa iasa din clasa.tot ele mi-au zis ca el se da la o fata.credeti ca ma mai place? adica totusi dupa ce m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el.si a spus ca vrea sa vb in seara asta.sunt curioasa ce spune.cred ca inca ma mai place.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Cred ca il iei prea in serios e mic, imatur, e logic sa se dea la orice alta fata care i place, doar nu ai vi vrut sa te ceara in casatorie nu? ce relati poti fi sunt doar amiciti atat