| darkprincesskiss a întrebat:

Vreau si eu un sfat si o parere. Eu vorbesc foarte mult cu un baiat imi spune tot ce face si eu ii spun. Cand face ceva ma suna si imi povesteste si eu ii povestesc lui...si mie a cam inceput sa-mi placa de el dar nu stiu daca si lui si nu stiu cum as putea sa-i spun. El este la Bucuresti si eu in Curtea de Ag dar ne intalnim in vacante si avem acelasi grup de prieteni. Credeti ca sunt sanse ca si el sa simta ceva pentru mine? Eu cum as putea sa-i dau de inteles ca simt ceva pentru el?
Fundita happy

Răspuns Câştigător
| Mell1321 a răspuns:

Si eu am patit-o de multe orilaughing. Daca tii la el, parerea mea e ca sa ii spui dar in fata, daca el o sa simta la fel e ok, daca nu simte la fel si nu iti spune, atunci nu o sa te mai caute si ori sa pierdeti legatura. Din moment ce vorbiti mult la telefon si orice, inseamna ca ceva simte pentru tine, poate nu chiar ce simti tu pentru el dar daca inca vorbeste cu tine e un semn bun.Ramane de vazut dupa ce ii spui in fata ce simti happy. Bafta:*

2 răspunsuri:
| BrokenInside a răspuns:

Daca vorbesti de mult timp cu el (mai mult de 5-6 luni) o sa iti zica el primul daca te place daca are incredere in el, daca nu ii spui tu prima ce simti

| Tbx_adda_1981 a răspuns:

Pai...el poate sa nu te placa neaparat... poate sa zica..ca uh ii esti cea mai buna prietena si spune-i si uh la telefon ce simti si daca simte acelasi lucru e okthumbs up Fundita?batting eyelashes