| JustMe_7096 a întrebat:

Buna:X acum 2 saptamana eu si pr meu ne-am desp(pentru ca el nu mai tinea la mine!) desi il iubeam si inca o mai fac! si de o saptamana m-am imprietenit cu un coleg de al lui! ne intelegem bine, vb ore la tel, radem, glumim, povestim etc dar el mi-a zis ca vr sa fim imp! ca a inceput sa tina la minesad eu nu stiu ce sa fac! e dragut! dar eu il iub pe fostul' si el stie!

mi-a zis sa ca vr sa ma faca sa il uit si ca nu ar tb sa ma mai gandesc la el pentru ca atunci cand a stat cu mine a fost un mitocan! m-a inselat...blah blah! (ceea ce este adevarat) eu i-am zis ca stiu dar nu pot sa fac nimic! ma gandesc mereu la el! iar el s-a km suparat!

de fapt se supara tot tp cand vorbesc despre fostul pentru ca imi zice ca tine mult la mine si nu ii convine cand aude ca vb despre el! ce ar tb sa fac? sa stau cu el sau? mi-e ca poate nu o sa pot sa tin la el cum tine el la mine si poate il voi face sa suferesad ceea ce nu vreau! ce sa fac? help pls! dau funda:X

mersi:*

Răspuns Câştigător
| suruceanuirina a răspuns:

Parerea mea trebuie sa-l uiti pe fostul tau cant de tare te gindeste la el uital in plus el nici nu tinea la tine de te insela, chiar dakal iubesti no sal iubeste toata viata incearca si cu alti sa te intilnesti ca asa mai rau faci numa la el te gindesti

1 răspuns:
| ツRoRoツ a răspuns:

Eu zic sai dai o sansa si sa-l uiti pe fostul in plus el nu te iubea daca te insela...incarca cu cel care te iubeste mai ales daca spui ca va simtiti bine impreuna radeti glumiti...dai o sansahee hee