| HatakeKakashi a întrebat:

Cum pot sa cuceresc o fata de care imi place?

Eu am 12 ani sunt simpatic amuzant mereu ma tin de prostioare si la mine in clasa(la scoala) fac mai mereu,, show". Ea a fost parasita de prietenul ei si am vorbit cu un prieten daca ma poate ajuta dar a spus ca ea nu mai vrea prieten pe moment deoarece a patit-o rau cu fostul ei prieten(il cunosc personal si e un dobitok). Ne intelegem foarte bine glumim, radem dar ea inca nu e sigura daca o voi face sa sufere.

Ce pot face in aceasta situatie? Va multumeste EU big grin

Răspuns Câştigător
| ioana16 a răspuns:

Sincer...cand o fata zice ca vrea o pauza, nu prea e asa. acum depinde. cea mai buna idee ar fi sa-i fi un bun prieten, sa o susti si sa fi langa ea. fi baiatul bun de care are nevoie. te vei atasa mai mult de ea si o vei face sa prinda incredere in tine. si poate la momentul potrivit un sarut pe obraz ar fi perfect. las-o sa se gandeasca o zi la tine dupa care vb cu ea despre "voi". daca o sa fiti impreuna si tu nu vei mai vrea sa fi cu ea vb cu ea si spune-i ce simti. daca si tu ii vei da papucii va fi distrusa. ea e la inceputul relatiilor si acum pune mult suflet in orice. iti zic din propria experienta. oricum big grin fi tu insuti. succes :*

4 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Eu cred ca varianta optima ar fi sa renunti la prostioare si sa inveti foarte bine. Daca vei proceda asa cu siguranta te va baga in seama in mod corespunzator. Fetele adora baietii cuminti si care invata foarte bine!
Bafta!

| Sice a răspuns:

Fi mai dobitoc ca fostul ei prieten frate.Crede-ma ca o sa tina. Fetele iubeeesc dobitociiwinking
Tu cum crezi ca a ajuns cu ala?

| Binelu a răspuns:

OMFG. Si eu am 12 ani.Fi tu insuti in ***,

PS : Daca e sa fi cu ea sau si asa nu o sufoca sad

| HatakeKakashi explică:

Man eu invat de 9-10 pe linie