| efik a întrebat:

Vreu cit mai multe cuvinte frumoase pe care sa ii le scriu iubitului meu pentru al lasa impresionat.

5 răspunsuri:
| LoL2000 a răspuns:

Pentru asta nu trebuie sa ne ceri noua cuvintewinking astea trebuie sa le spui tu altfel nu vad ce rost mai are, practic il minti pe iubitul tau happy mai gandeste-te odata.

| gregoire a răspuns:

Dar eu te iubesc de mor, de-acolo din corazon. Merge garantat

| Adrian_Iulian_1997 a răspuns:

Nu ar trebui sa faci asta ca sa il impresionezi. El ar trebui sa fie impresionat de niste lucruri pe care i le spui din suflet si de gesturile facute de tine. Sper ca te-am ajutat. Plz funda big grin

| Adriana1508 a răspuns:

Te iubesc pana la Doamne-Doamne si inapoi! :*
Poate ai o multime de defecte, dar pentru mine esti perfect!
Te iubesc pana la cer si inca 3 metri deasupra lui!
Fundabatting eyelashes?