| PussicatDolls a întrebat:

Bunalove struck Eu si verisoara mea vrem sa fim designeri de moda.Eu desenez foarte frumos pantofi si ghetute si ea haine. Vrem ca hainele noastre sa fie vazute pe site`uri si blog`uri.Idei.Cum am putea face asta? :X
Multumesc love struck

Răspuns Câştigător
| romanaols a răspuns:

Fa-ti un blog pe blogspot.com si amenajeaza-l frumos, posteaza cateva hainute si dupa ce ai ceva pe blog spune la lume sa dea follow... pe mess sau nu stiu unde.

| Beatrice1998 a răspuns (pentru romanaols):

Si mie mi-ar placea sa devin designer, dar e greu rebuie sa ai creatii super ca sa orbesti ochii lumi!

1 răspuns: