| Taniushalu a întrebat:

yeah da sa va povestesc, problema e ca imi place de un baiat la nebunie, pursisimplu il ador, iar chind e aproape de mine, deci nu stiu, am asa o senzatie, fara cuvinte! iar marea problema e ca vorbeam mai inainte cu el, chiar si am esit cu el, ba chiar si m-am sarutat, si nu stiu din ce cauza, adica stiu cauza dar nu vreau sa intru in detalii, am incetat sa vorbim, in fine vreau din nou sa vorbesc cu el, si chiar nu stiu ce sa fac, de felul meu sunt mai rusinoasa((((dar il adorr! ce sa fac

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Spune-i ce simti p mess daca nu poti fata in fata.

| florynna93 a răspuns:

Marturiseste-i ce simti! Daca chiar tii la el trebuie sa uiti de rusine si sa-i spui ca tu chiar il placi si tii la el.incearca! nu e chiar asa de greuwinkingbft

| AnckPuff a răspuns:

Poi spune-i ca mai vrei o sansa relatiei voastrehappySi spune-i ca nu o sa mai faci(in caz ca relatia nu mai functioneaza din cauza ta)happy

| Taniushalu explică:

Astazi a fost ziua mea,,,si ma felicitat,,,,respectiv i-am raspuns mersi frumos estifoarte dragut,,,,, chiar ma ashteptat sa imi scrie ecva,, poate cf? sau nu stiutiu ceva de genu...nuu nimica,,,,