| anonim_4396 a întrebat:

Zilele trecute am pus o intrebare, in care mi s-a raspuns ca colegul de care am vorbit se poate sa ma placa, si ca incep si eu sa o fac.Intrebarea e aici: http://www.TPU.ro/......a-mine-si/
In aceste zile am tot vorbit diferite lucruri cu el, si mi-am dat seama ca avem gusturi asemanatoare, si ca el e destul de diferit de restul baietilor.
Stiu ca poate ma insel si e la fel ca toti, si tocmai asta e problema, cred ca incep sa il plac si eu, si nu prea stiu cum sa ma comport, si daca sa cred ce imi spune.
Amandoi suntem destul de timizi, dar eu sunt mult mai mult ca el, totusi, cand vorbim, ma simt foarte bine, si cand stau cu le, la fel.Asta e diferenta, doarece eu nu prea suport sa stu cu baietii.
Eu am facut o data prostia sa spun unei persoane prea multe, pentru ca aveam nevoie sa ma descarc, si apoi am suferit mult din cauza asta, pentru ca a spus tot altor persoane, si de aceea imi e frica sa nu cumva sa fac aceeasi eroare.Trebuie sa mentionez ca am inceput sa am o mare incredere in el, si m-a impresionat foarte tare atunci cand din greseala m-a lovit cu cotul in burta din cauza unei neatentii, si-a cerut de multe ori scuze si s-a ingrijorat pentru mine ducandu-ma acasa etc.Chestia asta chiar m-a impresionat, pentru ca altii nu ar fi facut la fel(o spun din experienta)
Asa ca va rog ajutati-ma, si va rog spuneti-mi cum sa ma comport, sa am incredere in el? Ce sa fac?
Sper ca aveti rabdare de atat vorbarire, si va rog raspunde-ti cat se poate de serios, si fara injuraturi, sau batjocuri.Multumesc!:)

1 răspuns:
| lolly_3072 a răspuns:

Poii in primul' rand chiar daca ai incredere in el nu ii spune toata viata ta asa ca pe o poveste,ii psui anumite lucruri mai putin importante,apoi mai importante...
si nu stiu cine dupa TPU spunea ca oricat de timid ar fi baiatul tot ar face ceva daca tine mult la o fata,normal daca si ea il incurajeaza si nu sta ca o fraierawinking
si cred ca la scoala e altfel, pentru ca vrea sa para si el mai interesant fara sa stie ca dfapt e cum e tongue
baaaftasmug
pupicii, lolylove struck