| BadBoy_1058 a întrebat:

Am iesit cu o fata saptamana trecuta, si noi vorbeam de viata, de relatii, si ea m-a intrebat cu cite fete am iesit.Am raspuns ca nu stiu, nu atrag atentia la asa ceva.Si ea imi spune ca vrea sa imi spuna ceva, dar sa nu ma supar ceva de felul asta.Si eu am zis ok.Imi spunea ca are o lista cu baietii care a iesit, cu care s-a sarutat, si eu sunt al 219-lea baiet.Si nu m-a impresionat deloc, doarece prietenul meu tot asa a facut o lista cu fetele care a iesit.Si ea mi-a spus pe urma ca vrea sa ajunga la un numar.Deci am inteles ca nu are rost sa mai ies cu ea, deci imi place de ea, dar nu stiu ce sa fac, sa-i spun sa termina cu asta.Am vorbit serios cu ea, si ni-am certat tare de tot, din cauza sa o termina, deoarece imi vorbeste tot timpul ca vrea sa ajunga la un numar.Si apoi ni-am impacat, si nu am intrebat pe ea daca a terminat.Deci noi ne intalnim, dar nu stiu cum a sa reactioneze cind am sa o intreb pe ea. Ce sa fac? Poate ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Ori te pacaleste pentru ca nu vrea sa fie cu tine si doar te considera rdaut si vrea sa le faca in ciuda prietenelor ei ca e cu tine, dar daca spune adevarul exista 2 variante:una sa terminati aceasta relatie copilareasca si a doua sa continuati poate ca tu vei fi ultimul si nu va mai exista un al 220-lea.
Daca as fi in locul tau as alege a 2-a varianta pentru ca banuiesc ac vrea sa aiba cati mai multi prieteni si in mod sigur relatiile ei nu au fost mai multe de o saptamana. 2. Bafta si vezi ce faci happy hotararea iti apartine, gandeste`te bine si daca chiar ti la ea, invat`o si pe ea sa tina la tine. :*

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E foarte infantila, dar e posibil sa te pacaleasca caci in adolescenta toate pustoaicele viseaza cu ochii deschisi si au tot felul de pasiuni ticnite!

Daca tot o sa te bata la cap cu nrul respectiv spune-i ca o ajuti sa treaca la 220-lea ca tu nu o mai vrei! E urat ce face si demonstreaza cat de penibil se comporta!

Daca a iesit cu 219 pana acum ma intreb ce o sa ajunga de ea mai tarziu!

Eu am atatia ani si abia am avut 7 relatiihee hee

| Dizzydizz a răspuns:

Pf.
zii daca vr sa fie cu tine sa renunte la lista aia. Tu vr o rel serioasa nu o joak de copii
si ca lista aia e un lucru absolut prostesc
pentru ca e!

| Altair22 a răspuns:

Intreab`o la cati din aia 218 le`o mestecat`o ca p orbit laughing

Hai ma omule, aduna`te raised eyebrows ce pusca lu faraon? Cu din astea iti pui mintea? E clar ca asta are interese TOTAL diferite ( la 180 de grade ) fata de ale tale.

Fara suparare frate, dar, reorienteaza`te ca genu asta de fete iti vor manca sufletu'. Asculta de mine straight face

Cum sa spui asa ceva? - Esti al 219... laughing Stii imi aduce aminte de un banc ---

" Un el si o ea stau in pat. El ii spune ei : - Draga mea, fiidca tu esti prima mea femeie, iti voi spune EVA. -- la care EA : " Skumpul meu, fiidca tu esti cel de`al 407-lea al meu, te voi numi Peugeot! "

laughing pe bune, las`o sa ajunga la 407... saaaau la 3008 rolling on the floor

| gabriela_3062 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa termini cu ea, poate sa ramaneti prieteni dar nimic mai mult. Chiar daca ar fi sa fiti impreuna relatia se va termina repede deoarece ea va trebui sa renunte si la tine si la urmatorii pentru as atinge scopul. Ai grija ce faci :*

| Relax a răspuns:

Dai pace feteitele din ziua de azi, numa filme au in cap... n are rost sa ti manci nervi.

| DiAnA95_5642 a răspuns:

Eu zic ca e genul de fata usoara... fara suparare

| iulyana a răspuns:

Fata asta a luat toti baietii din scoala la rand?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai, pai daca ea dupa 219 baieti n-a ajuns la un "numar"si-ti mai si spune ca vrea sa ajunga nu-i clar? Doamne deschideti portile.

| agapio a răspuns:

Incearca sa o intrebi care este numarul la care vrea sa ajunga pentru ca s-ar putea ca acel nr. sa fie al tau!