| Maria2016aprilie a întrebat:

Zilele trecute facand dus cu prietenul meu, acesta m-a atins cu penisul in zona vaginului. Mentinez ca purta prezervative cu arome. Exista riscul unei sarcini?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns (pentru remus1007):

Ce intrebare e asta? Pai poate si baiatul e ca in bancul cu Ion (I) si Gheorghe (G). I il intreaba pe G, ma tu ai prezervativ? G am, dara ca am. I da mai G tu unde-l tii sa nu-l gaseasca copii sau nevasta? G il am montat pe penis si asa nu-l gasesc. I sta se gandeste un pic si il intreaba.Mai G il tii acolo permanent? G da, si ziua si noaptea. I dar mai G nu-l dai jos niciodata? la care G raspunde, ba da il dau jos intotdeauna cand ma pis si cand ma f#t.

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns (pentru remus1007):

La fel am ras si eu cu lacrimi cand l-am auzit prima data. rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| HuShEr a răspuns (pentru remus1007):

Probabil se proteja sa nu raceasca sau sa nu ii intre la apa laughing

| Klandestin a răspuns:

Pentru ce prezervativ? laughing s-a jucat cu el de a submarinu? laughing si cu arome laughing nu mai faceti prostii.

| sofisis a răspuns:

Ma, daca nu era cu arome atunci da, ramaneai clar gravida.
Dar fiind cu arome, cel mai probabil nu vei ramane gravida.

| mihaybbc a răspuns:

Depinde cu ce arome era.

| ιυвιтα a răspuns:

Vei face o capsunica sau depinde de aroma.
Serios acum, erați în dus și nu făceați sex?
Purta prezervative? Cam câte?
Nu ești însărcinată, dar te rog raspunde la întrebările mele, sa nu mor nedumerita!
Ce vârstă ai? E important sa știu cărei categorii de vârstă mă adresez!
Xoxo