| anonim_4396 a întrebat:

Zilele trecute m-am sarutat cu o colega in clasa (sarut simplu pe gura) si ne-a vazut o profesoara dar apoi s-a facut ca nu ii pasa. Oare daca ii zice dirigintei are cum sa ne scada nota la purtare?(stem cls a11a)

9 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu, nu vă scade nota la purtare.

| neutrino a răspuns:

De ce sa nu poata? Vointa sa fie!

| drogh a răspuns:

Nu are ce să vă facă. E doar un simplu sărut. Oricum, nu se scade nota din aşa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| Șurubelniță a răspuns:

Crezi ca pe profa aia o intereseaza ce faceti? Fii serioasa! N-are ce sa va faca, poti dormi linistita.

| CristinaTa a răspuns:

Nu o sa va scada nota la purtare pentru ca pe profesoara aia nu o intereseaza ce faceti voi, ia vine-preda-pleaca si gata.
Apropo esti baiat si ai poza cu Selena Gomez la avatar sau esti fata?

| Andreea2013 a răspuns:

Dar de ce v-ati sarutat? Normal ca o sa va scada nota la purtare pentru comportament neadecvat...mai ales ca v-ati sarutat fata cu fata.

| Lucifer97 a răspuns:

Vai, domnisoarelor, nici nu credeam ca puteti fi atat de rele...big grin
Groaznic!
Poate baiatului intr-adevar ii place de ea...

| Bossssssssss a răspuns:

Normal ca ea nu poate sa va faca nimic.O sa va spuna parintilor. Dar dc v-ati sarutat? straight face fata cu fata.E ceva ciudat...Sa nu dau nume cum sunteti.Ai grija.De acum macar sa o faci cu un baiat..Si nu chiar in fata la profesori.Norocwinking