| SomeOnexD a întrebat:

Deci am o colega in clasa ce ma enerveaza tare si as vrea sa ma razbun.Am doar o saptamana la dispozitie pentru ca ea se muta din semestrul 2 sad iar eu vreau cele mai bune tehnici de razbunare dar ea sa nu stie ca m-am razbunat pe ea sau poate sa afle nu-mi pasa doar sa fie razbunari bune si sa nu-mi scada nota la purtare. Daca imi scade sa nu stie ca am facut-o eu laughing

Va rog dau fundaaaaa puppy dog eyespuppy dog eyes

Si nu veniti cu comentarii de genu:rzbunarea e arma prostului.
Va rog!

Răspuns Câştigător
| cinderellaindreams a răspuns:

Eu nu m-am razbunat niciodata asa cum iti voi scrie:poti sa scrii o scrisoare mai romantica si sa o semnezi ca si cum ar fi de la fata aia, apoi sa o pui in ghiozdanul celui mai ciudat baiat din clasa.Altceva:ia un lucru bun deal unui elev si baga-l in geanta fetei pe care vrei sa te razbuni.o sa creada ca ea a furat.Altceva:spune colegilor din clasa lucruri urite despre ea, ca pina la urma toti sa o creada ciudata.Succes!

2 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Nu ştiu cât de grav poate fi. Colega mea de bancă mi-a furat proiectul la geografie pe care a luat un 10, m-a exclus pe mine şi încă o colegă dintr-un proiect fără ca noi să ştim şi l-a făcut cu alţii şi se preface că îmi e prietenă, însă eu nu o consider. Probabil că te întrebi cum m-am răzbunat. Aveam amândouă un blog pe care îl împărţeam, m-am mutat o vreme pe alt blog pentru a renunţa şi acum blogul este al meu. De ce mi-am dorit aşa de mult acel blog? Pentru că are vizite enorm de multe.
Nu ai precizat pentru ce vrei să te răzbuni, însă tu eşti singura în putinţă să facă ceva mult mai malefic în afara sfaturilor noastre comuniste de pe TPU.ro. smug

| TheTruth a răspuns:

Foarte simplu:du-te devreme la scoala si pune-i lipici pe scaun sau orice alceva de exemplu frisca si daca nimeni nu o sa te vada fata pe care vrei sa te razbuni nu o sa afle. Funda?