| anonim_4396 a întrebat:

Un penis de 12-13cm lungime si tot la fel de gros e suficient de mare pentru o fata? As vrea sa raspunda in special fetele.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu chiar, este cam micut.
In orice caz, satisfactia vaginala este o problema mai complexa decat sa introduci un penis in vagin!

| flrnnn0202 a răspuns (pentru Violleta2022):

Tu ce dimensiuni ai dori sa aiba, daca nu te superi? big grin

| Violleta2022 a răspuns (pentru flrnnn0202):

Peste 17-18cm, ca sa fie un pic peste masura medie.

| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca ai aproape 18 ani, iar cresterea penisului tau s-a incheiat la 16 ani. Va trebuii sa inveti niste tehnici de satisfactie vaginala, sau sa folosesti niste jucarii sexuale, daca vrei sa ajungi un barbat bun in pat.
In orice caz, exista si fete/femei micute de statura, bune pentru masurile tale.

| GirlOnline81 a răspuns:

Dragul meu,
Daca ai o limba si niste maini pricepute (winking ), dimensiunile tale sunt suficiente pentru a satisface o femeie.

| valeriag a răspuns:

Nu lua în seamă comentariile mai răutăcioase, fiecare fată are anumite criterii, ce să spun...atâta timp cât știi cum să satisfaci o fată eu zic că mărimea nu contează. happy