| SugarLips a întrebat:

Buna ziua happy. Acum cateva zile, prietenul meu si cu mine ne-am "jucat" sa spun asa..in sensul ca au existat cateva atingeri ale penisului si vaginului neprotejate ( fara penetrare caci sunt virgina ). Nu a existat ejaculare inauntrul/ in zona vaginului insa ma sperie acel lichid preejaculator. Tinand cont ca prietenul meu nu ejaculase in ziua respectiva, a urinat si s-a si spalat bine, credeti ca ar exista vreun risc de sarcina? Multumesc anticipat happy

7 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Teoretic,nu.
Practic,voi ştiţi ce aţi făcut.
Dacă nu vă protejaţi, o să stai mereu cu frica-n sân.

| KamaSutra a răspuns:

N si U

| corbulalbrosu a răspuns:

NU exista nici cea mai mica posibilitate sau probabilitate de producere a unei sarcini. Citeste cu atentie acest material si vei intelege atat tu cat si alti cititori ca acel lichid preejecuator NU CONTINE SPERMATOZOIZI decat in cazuri cutotul ACCIDENTALE si extrem de greu de realizat.http://www.clopotel.ro/......r-141.html

| Suck a răspuns:

Nu exista sanse... vaai copii astia.

| e1xtz a răspuns:

NU.

| Lulilu a răspuns:

NO WAY!

| stefanminea a răspuns:

Nu nu are cum.