| BiancaDenisa383893 a întrebat:

Bună ziua! Poți rămâne însărcinată dacă băiatul și-a atins penisul, urmând ca după acest gest să îi introducă fetei degetele în zona intimă.(nu știu dacă a avut lichid preejaculator,nu a avut niciun lichid observabil pe degete sau sa fie ud) SPERMA NU A INTRAT,nu a existat penetrare cu penisul, el ejaculase cu aproximativ 24 de ore în urmă, în care s-a spălat și a urinat. Eu eram în perioada fertila.(el spune ca nu are cum sa existe o sarcina astfel). Vă mulțumesc pentru răspunsuri.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu degetele este imposibil sa lasi o femeie insarcinata!
Nu va mai jucati cu pensiul sculat, ca se pot intampla accidente si habar nu ai la anisorii astia!

| Emilian65 a răspuns:

Nu poate fi gravida.

| Cosmin3412 a răspuns:

Atâtea detalii știi, dar nu cunoști dacă rămâi sau cum rămâi însărcinată? Daca știi cand e perioada fertilă, cand a ejaculat el, ca sa spălat pe mâini ar trebui sa stii ca nu poti rămâne însărcinată de la degete, nici daca le bagă pline cu sperma in vaginul tău.

| Mda01 a răspuns:

Eu tot nu înțeleg ce are lumea cu degetele ca numai subiecte de astea văd pe aici, chiar asa mult va place sa va introduceți degetele pe nu știu pe unde?
Răspuns la întrebare: Nu, nu este posibil.

| luxlux2488 a răspuns:

Nu poti ramane!

| GianinaMateiuc a răspuns:

Esti Troll? Acelasi tipar, aceiasi intrebare de luni de zile. Si ce daca si-a fdacut laba cu 24 de ore inainte si a urinat?