| Innamya a întrebat:

Buna ziua. Am 14 ani și nu am avut contact sexual, în schimb m-am masturbat, mi se pare că mi-a crescut burta, am amețeli și sunt obosita, menstruația mi-a venit pe 4 a durat 2 zile apoi în ultima zi de menstruația mi-a venit iarăși.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Burta ti a crescut ca după masturbare mincai ca v ca, asa ca slabeste si nu vei mai avea nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Fuguta la preot sa-ti spovedesti pacatele, poate esti gravida cu duhul sfant!

| mihai69 a răspuns:

Ai uitat să pui întrebarea; dar oricum, nu e nicio legătură între masturbare și menstruație, balonare, amețeli etc.

| VoidEternal a răspuns:

Simptomele nu au legătură cu faptul că te-ai masturbat. Daca asta era întrebarea.

| just4ubr2015 a răspuns:

Mai bine faceai sex decat sa te masturbezi e mai mare pacat masturbarea de cat sexul

| Innamya explică:

Întrebarea erea dacă pot fii însărcinată

| darrio2007 a răspuns (pentru Innamya):

Ai avut sau nu ai avut niciodata raport sexual?
Ca nu spui daca esti virgina.