| ioanamaria_7625 a întrebat:

Am 17 ani si sunt impreuna cu iubitul meu de 1 an si 5 luni, sambata a venit la mine si am dorit sa facem dragoste, fiind aman2 la inceput(aman2 virgini) ne-am oprit imediat ca incepusem sa fiu"speriata"(nu am folosit prezervativ) dar nu a apucat sa imi introduca penisul decat sa ma atinga pe partea de sus(clitorist), dar in schimb el a avut acel lichid (inainte de ejaculare), nu mi-a atins absolut deloc vaginul.
Pot ramane insarcinata chiar daca sunt virgina? si inca o intrebare ...Acum 2 saptamani mi-a trecut menstruatia iar eu de obicei aveam acele scurgeri vaginale ...care le am si acum, asta inseamna ca nu sunt insarcinata?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Ramai insarcinata poate doar daca esti fecioara Maria, altfel nu vad cum s-ar putea intampla fara contact. Ideea este sa va protejati sub o forma sau alta, ca sa scapati de emotii. Consultati un specialist de la un cabinet de planning familial. E gratuit si va explica multe alte chestii si va poate ajuta cu o gramada de sfaturi foarte bune, mai ales la inceput.
Aveti grija de voiwinking

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Înainte să faci sex, învață cum se evită o sarcină. Și nu mai scrie prostii pe http://www.tpu.ro/dragoste-si-sex

| ana_2556 a răspuns:

Nu cred ca e vreo sansa sa fii insarcinata. Poti sta linistita. Data viitoare ca totul sa fie placut cum ar trebui sa fie cand faci dragoste cu iubitul, folositi prezervativ ca sa stai linistita si sa te concentrezi pe placere si poate o sa fie chiar placut, chiar daca e prima oara happy

| Debb a răspuns:

Cum sa fii virgina si insarcinata?laughing

| gokart a răspuns:

Mai, daca esti virgina si ai ramas insarcinata, ar aparea o stea la rasarit. La modul serios, nu-ti fa problema laughing

| laviii a răspuns:

Pai daca nici nu ti l-a atins nu esti insarcinata happy

| ioanamaria_7625 explică:

Va multumesc mult!