| Elladenisa2003 a întrebat:

Bună ziua, am 18 ani, și sunt într-o relație cu un băiat de 3 luni, timp in care am făcut sex normal. Problema este ca doare foarte rău sexul cu el, simt niște dureri groaznice adânci. Am fost la 2 medici ginecologi au spus ca ar fi o răceală, o infecție, le am tratat dar în timpul actului sexual este aceeași durere parca de ovare. Este posibil sa fie din cauza marimii lui? Am încercat și cu lubrifiant, ne excitam foarte mult pentru ca vorbim foarte mult, chiar nu știu care ar fi problema. Precizez ca am mai avut 2 persoane cu care am avut acte sexuale cu care nu am avut deloc durere dar și mărimile lor erau mult mai mici decât cea a prietenului actual.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu te potrivesti cu el nu are rost sa te chinui da l naiba cauta pe altul

| Violleta2022 a răspuns:

"Am fost la 2 medici ginecologi au spus ca ar fi o răceală, o infecție, le am tratat dar în timpul actului sexual este aceeași durere parca de ovare. "

Cum esti cu acest baiat numai de 3 luni de zile, banuiesc ca ai fost la ginecolog dupa 1-2 luni de cand ai inceput sa ai sex cu el, deci imposibil ca infectia sau problema care o ai sa se fii vindecat complet in doar 1 luna.

Repeta testul de infectie si vezi daca esti vindecata, fiindca pare a fii vroba de o vaginita infectata, care va continua sa-ti dea dureri daca nu este trata macar 2-3 luni, dupa care faci din noua teste.

| dullcat a răspuns:

Pentru ce mai faceti sex daca simti niste dureri groaznice? Crezi ca merita sa te torturezi asa pentru absolut nimic?

| felixf a răspuns:

Oricat vorbiti e posibil sa fie incompatibilitate intre ce vorbiti si ce face. Ori o introduce prea adanc ori tu nu te relaxezi destul. Solutii, mai incet mai molcom, mai tandru mai frumos si cu mai multa incredere in tine. daca nu merge, va recomand un psiholog specializat pe probleme sexuale.

| Bobbi1234 a răspuns:

E posibil si din cauza marimii sa ai acest disconfort. Am patit si eu acest lucru cu una din partenere. Ar trebui sa nu introduca la maxim penisul.

| Black6969 a răspuns:

Buna eu cred ca nu stie sa centreze practic da ca un animal si poate da e devina si marimea putem vorbi despre asta cu drag

| Elladenisa2003 explică (pentru Black6969):

Am precizat, comunicam mult, deci nu da ca animalul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elladenisa2003):

Este de la MĂRIMEA penisului.

Așa au dureri femeile care fac sex cu penis de până în 20 cm și gros de 5 cm.

ATENȚIE - tu ca femeie așa trebuie să faci sex cu el și îi spui și lui

- NUMAI poziția misionar și tu REGLEZI din bazin cât să intre penisul.

- NU faci sex NICIODATĂ în altă poziție cu el că NU poți regla tu poziția cât să intre penisul și ai dureri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elladenisa2003):

Asta ce ai scris - doare foarte rău sexul cu el, simt niște dureri groaznice adânci

NUMAI cum am scris eu doar tu ca femeie poți REGLA poziția și să intre penisul doar cât vrei tu.

NU ești bolnavă și degeaba ai fost la doctor - este penisul lui prea LUNG și mare și de aia ai DURERI așa mari în timpul sexului.

Deci vorbești cu el să faceți sex NUMAI în poziția misionar și tu să REGLEZI gin bazin cât să intre penisul.

Mai spune-i prietenului EXACT așa

- cu toate femeile cu care va face sex vor avea DURERI din cauza penisului lui și el trebuie să facă sex cu femei NUMAI cum am scris eu.