| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua, am 23de ani și am un prieten cu care stau de 5luni,el dorește să aven relații intime,dar mie foarte frică să nu rămân însărcinată,si mai am o problemă,mă excit foarte,foarte tare, de se observă la pantaloni și îi este foarte rușine.Sunt virgină și m-am masturbat, poate fi și din cauza asta faptul că mă ud foarte repede?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul tau, umezirea foarte rapida dar mai ales foarte intensa si abundenta a vaginului se datoreaza faptului ca in cazul tau procesul de excitatie este foarte rapid si foarte intens si acest lucru reprezinta o caracteristica a oricarui organism care are un libidou foarte ridicat. Fiindca practici masturbarea intravaginala, sexul de dezvirginare va fi probabil destul de usor de suportat, deci din acest punct de vedere nu ar trebui sa-ti faci griji sau sa te ingrijorezi prea tare si din acest motiv sa amani momentul de a-ti incepe viata sexuala. La varsta ta ar trebui sa stii/cunosti foarte bine ca in urma unui sex intretinut cu folosirea uneia dintre metodele de protectie existente si avute la indemana oricui, formarea unei sarcini devine atat teoretic cat si practic in proportie de peste 96-99% sau altfel spus aproape imposibila. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Faceti Petting si sex oral iar lui o sa ii placa gustul tau, mai ales daca esti asa de dotata si te exciti asa. Daca faci sex si nu estipregatita si relaxata, nu o sa iti placa si e mare pacat!
Iar cand o fi sa fie, sa nu accepti sub nici un motiv fara prezervativ, caci daca cumva ramai si el dispare, ca atatia altii, ce te faci?!
Nu are nimic ca te-ai masturbat, e ceva normal! Dece ii e lui rusine de excitatia ta care se vede?! Asa, pe strada te uzi si se vede?! Te uzi repede pentru ca asa esti tu construita, relax!
Deci, doar Petting!

| Ririru a răspuns:

Buna,
Eu zic ca e din cauza hormoniilor.Ai varsta potrivita, nu ar trebui sa-ti fie frica de faptul ca ramai insarcinata: protejati-va, ori el foloseste prezervativ ori tu discuti cu un medic ginecolog sa-ti recomade niste pilule contraceptive.

Nu ai de ce sa te temi daca asta iti doresti.

| RAY a răspuns:

Sa-si faca sex oral inainte de penetrare, multa bafta