| Joker019 a întrebat:

Am aproape 20 de ani si am o problema, am o relatie de 2ani si nu reușim să întreținem relații sexuale,ori mă excit foarte tare si dupa imi trece si am si dureri vaginale cand ma excita ori cand incearca penetrarea simt o durere îngrozitoare,am reusit doar odată sa facem anal,în rest nicicum, ceva sfaturi, fără jigniri va rog.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti virgina si tie frica de durere, trebuie sa treci peste asta

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Preludiul acolo trebuie sa insiste el sa te uzi. Daca nici asa nu o sa mearga atunci mergi la medic sa faci o ecografie vaginala sa nu existe vreun chist pe ovare.

| corbulalbrosu a răspuns:

Incepe sa practici in regim de ''urgenta'' cat mai dese si cat mai multe reprize de masturbare intravaginala a ''pasaricii tale. Incepand din momentul in care vei reusi sa-ti introduci in vagin 2 degete, foarte usor si fara sa mai simti disconfort sau durere, vaginul tau va fi suficient de bine pregatit putea sa fi penetrat si de catre un penis care are o grosime medie. Daca esti hotarata si ''harnicuta'' big grin, este posibil ca in decurs de circa o saptamana de activitate sustinuta sa ajungi in situatia ca vaginul sa-ti fie suficient de bine largit si pregatit pentru a fi penetrat, iar tu sa-ti vezi visul implint. Spor la lucru si... Multa sanatate!

| ywar a răspuns:

Pai, e simplu. Nu va potriviti. La pat nu va potriviti. Pa! Ii spui pa in regim de urgenta. O fata/femeie care se potriveste cu un baiat/barbat se uda instant si are si orgasm. Nu vorbesc din vise. Da-i viteza, mai tarziu va fi mai greu. Il parasesti fara nicio explicatie. Starea asta de fapt va genera niste multe conflicte.