| catalin030 a întrebat:

Am avut un contact neprotejat cu prietena mea deoarece s-a rupt prezervativul si e posibil sa imi fi dat drumul in ea. A luat o pastila de a doua zi la o ora dupa incident. Au trecut 13 ore si inca nu are niciun simptom advers, greata, varsaturi etc. Ar trebui sa ma ingrijorez? Este posibil sa ramana?

Răspuns Câştigător
| Preotul500 a răspuns:

Dacă a luat pastilă nu mai ai motive de îngrijorare. Totusi, data viitoare, cumpara un prezervativ de tip mai bun.

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu sunt șanse să rămână însărcinată.

| aXy99 a răspuns:

Cum naiba s-a rupt?!

| Ineys a răspuns:

Data viitoare ia si tu o pastila, just in case...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Data viitoare folosește doua prezervative.

| 420h2o a răspuns:

Am patit-o si eu, exact la fel am procedat, am luat-o dupa 2 ore si a fost ok. Nu-ti mai face grijihappy