| Andrew1122 a întrebat:

am cunoscut o fata pe facebook, am vorbit cu ea si in cele din urma mi-am luat inima in dinti si am invitat-o la un suc.Ne vorbeam foarte frumos, ne faceam complimente, m-am indragostit de ea. Dupa ce am iesit in oras ea se poarta diferit, e foarte rece si abia imi raspunde la mesaje.
Ce sa mai cred? Ma iubeste sau nu?

Răspuns Câştigător
| NarcisaNarcisa a răspuns:

Asta doar ea stie sigur... daca te iubeste o sa vorbeasca din nou cu tine sau poate acum ii e intr-un fel rusine...stai linistit totul vine de la sine.Bafta

| Andrew1122 explică (pentru NarcisaNarcisa):

Multumesc!

| NarcisaNarcisa a răspuns (pentru Andrew1122):

Nu ai pentru ce

3 răspunsuri:
| angel_4561 a răspuns:

Pustiu treaba cu sucul mergea in anii 1990-1997, acum trebuie sa le scoti in cluburi, sa le oferi 100 de alcool, etc...si apoi fi sigur ca te va lasa totusi ca nu vei mai avea banii