| Andru_Andreiu_1993 a întrebat:

Buna ziua am făcut dragoste si prietenul meu a avuto protejata si nu a ejacuat si am niste simtome si nu am făcut treaba mare de câteva zile obosesc, crampe la burta, dureri la spate (nu mereu), temperatura crescută dar cred ca este de la soare... Sunt însărcinată

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă aţi folosit CORECT prezervativul şi l-aţi verificat după actul sexual ( să NU fie rupt ), atunci NU ai cum să rămâi însărcinată!

Cel mai probabil, aceste simptome au alte cauze...

Toate cele bune.

| Hakuouki a răspuns:

Mergi la doctor, sarcina sigur nu e.

| Ezeru a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine este imposibil sa ramai. Consulta un medic pentru a vedea de ce ai aceste simptome si inainte de asta fa un test de sarcina sa fii sigurawinking

| BornToBeLoved a răspuns:

Nu ai
Sarcina.
Esti
Constipata

| Andru_Andreiu_1993 explică:

Pai nu am făcut nici treaba mare de câteva zile si a fost protejat... Si crampele le aveam si dinainte cand nu făceam treaba mare.

| Ezeru a răspuns (pentru Andru_Andreiu_1993):

Acestea nu sunt simptome de sarcina.
Uite aici primele simptome : http://sfatulparintilor.ro/......dai-seama/
Ai niste probleme cu alimentatia probabil. Consulta un doctor.
P.S.:Eu ti-am recomandat sa faci un test ca sa fii fara griji, dar daca iti vine menstruatia nu esti insarcinata :P

| Andru_Andreiu_1993 explică:

Si atunci cand am ajuns acasa m-am spalat bine acolo... si ma doare si spatele si burta oare de la ce? sa imi fac griji ca sunt insarcinata