| coco4782 a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea, ea are 16 ani, eu 20. Nu intentionam sa facem asta, dar s-a intamplat. Ea era (sau inca este?) virgina. Problema este ca ne-am jucat pana i-am introdus penisul, aproximativ jumatate, eu avandu-l de aproximativ 20cm... A fost greu la inceput, dar am comis-o pana la urma. In timpul actului, amandoi eliberam acel lichid si citind pe tot felul de site-uri, am aflat ca si acel lichid poate secreta spermatozoizi. Tin sa mentionez ca inainte de actul sexual am urinat, iar in timpul urinarii strangeam de pielea din varful penisului cu scopul de a-l spala si la exterior, asta fac la fiecare urinare. Ea era in prima zi dupa terminarea sangerarilor menstruale. Deci in timpul actului sexual, eliberam o cantitate de lichid, dar aveam grija sa il mai indepartez, il stergeam cu mana pentru a nu avea vreun risc. I-am introdus degetul facandu-mi o imagine in minte cu colul uterin, pe care il simteam astupat la deget si nu am incercat sa il fortez. Nu stiu ce sa cred, daca am eliberat ceva lichid in interior, repet, inainte am urinat, se poate intampla ceva? La vreo 10 ore dupa act, mi-a spus ca o doare in zona buricului (probabil de la penetrare, sa-i zic asa?) Dupa 24 de ore m-a spus ca mananca mai mult si ca nu se simte bine. Sper ca se simte asa pentru ca se gandeste prea mult la ce e mai rau si are doar senzatia aia, dar am incercat s-o conving ca nu am facut nimic gresit. In final, la sfarsitul actului, nu imi venea sa imi dau dumul (cum se zice), dar am decis sa ma opresc, asa ca m-am dat deoparte si mi-am facut treaba cu mana pana la final. Aici am incheiat si ne-am imbracat. Va rog sa cititi cu atentie si sa ma ajutati cu un raspuns.
Am ales aceasta categorie deoarece este una mai importanta decat Dragoste si Sex.
Multumesc.

26 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stii? E o vorba: la sex si la fotbal se pricepe toata lumea.
Tu te pricepi vreun pic macar la fotbal?

| coco4782 explică (pentru ardnaxur1961):

Esti om si ar trebui sa intelegi ce zic acum.
Eu sunt sigur ca ea nu are nimic, dar am cerut ajutor mai mult pentru niste raspunsuri cu care o fac sa prinda incredere in mine si in ce spun eu. Ca imi da replica: de unde stii tu ca nu am ramas?
daca mai multe persoane zic ca nu e gravida, poate asa e.

suntserios
| suntserios a răspuns:

"eu avandu-l de aproximativ 20cm"

Tu esti printul nigerian care trimite mail-uri de spam?

| coco4782 explică (pentru suntserios):

Il mostenesc pe bunicul, problema?
crezi ca aici suntem la stand-up, sau ce?

| KodrutZ a răspuns (pentru suntserios):

Si 10 cm inseamna "aproximativ 20", depinde cine si cum aproximeaza. Eu aproximez ca o am de un metru, de exemplu. tongue

| coco4782 explică (pentru KodrutZ):

La dimensiunea descrisa de mine, aproximatia se face la un centimetru, sau cativa milimetri in plus sau in minus.

| KodrutZ a răspuns:

Desigur ca poate sa fi ramas insarcinata, dar esti si mai idiot ca pui botul la tampeniile ei, simptomele nu apar la 5 minute dupa fecundare. Daca te iei dupa ce zic altii, treaba-i clara. Pentru viitor, strange bani de un avort, just in case. Geez.

| coco4782 explică (pentru KodrutZ):

In primul rand, ea crede in ce a citit pe toate prostiile de site-uri, asta pentru ca e panicata si orice informatie o sperie.
In al doilea rand, multumesc pentru compliment, esti un om deosebit pe care nu as vrea sa-l mai vad in viata.
in al treilea si ultimul rand, voiam doar sa-i dovedesc ca nu doar eu spun ca nu e gravida, ci daca mai multe persoane sustin ca nu este, inseamna ca ar trebui sa se linisteasca
Ceao

| KodrutZ a răspuns (pentru coco4782):

Ai o varsta, incearca oleaca sa gandesti si cu capul asta de sus. Uite, ca sa nu zici ca sunt eu rau doar ca sa ma aflu in treaba, ia si cumpara-i ceva util - http://www.elefant.ro/......57453.html
P.S. Nu ar trebui sa se linisteasca, fiindca exista POSIBILITATEA sa fie gravida. Chiar daca e mica sansa, EXISTA.

| coco4782 explică (pentru KodrutZ):

P.s. Abia trecuse o zi dupa menstruatie si nu cred ca era in perioada fertila happy

| KodrutZ a răspuns (pentru coco4782):

Pai ce nu zici asa? Mai ales daca are ciclul regulat, sansele de sarcina in cazul asta scad drastic. http://www.calendarmenstrual.ro/

| coco4782 explică (pentru KodrutZ):

I-am zis, dar tot pe panicata face.
Dintr-odata ai devenit un om cu cap, cu raspunsuri normale happy

| KodrutZ a răspuns (pentru coco4782):

Pai si tu dintr-o data ai dat o informatie esentiala pe care trebuia sa o mentionezi la inceput! happy
P.S. Daca pune botul la toate tampeniile de pe net si se panicheaza aiurea... vezi sa nu o iei de nevasta. Nevasta-mea e genul panicard de foarte multe ori si ma seaca ceva de nu am cuvinte sa iti explic.

| coco4782 explică (pentru KodrutZ):

M-am pus necuratul, in timp ce ne imbracam, sa ii bag cateva prostii in cap, prostii de gen: cred ca mi-a curs putin inauntru, sau ca lichidul contine spermatozoizi capabili sa fecundeze... dar de fapt, eu m-am terminat dupa 2 minute de lucru manual, la sfarsit de act laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru coco4782):

Pai tot ce i-ai zis e corect. Data fiind ziua relativ la ciclu, sansele de sarcina sint de 0. x la suta, dar EXISTA.

| K0sti a răspuns:

Asa, strange-l de gat... exista apa si sapun dude!

| coco4782 explică (pentru K0sti):

Din pacate masina mea nu merge pe apa, ci pe motorina happy
sapunul din portiera l-am pierdut cand masina a fost rasturnata, acum ceva timp si din acea cauza nu mi-am mai pus sapun in masina. Am constatat ca din cauza sapunului m-am rasturnat cu masina... Daca trimiti raspunsuri pentru rank sau de drag, cauta alta categorie. Pace!

| Emilian65 a răspuns:

Daca era in prima zi dupa menstruatie cu siguranta nu a ramas gravida.Deci nu va mai faceti tot felul de probleme in legatura cu sarcina.

| Oana92 a răspuns:

Lasand deoparte paginile de ineptii...tu iti speli penisul cu urina? Vezi ca bivolaru isi cauta inlocuitori...

| corolav a răspuns:

Asta cu examene colonoscopice îmi amintește de o glumă simpatică.
...Prin ani 75-80, niște neveste de mari oameni politici ai României socialiste se duceau destul de des la Paris să-și facă oarece cumpărături.
După nu mult timp, printre ale sale amice și neveste de astfel de „mahări", vine una de la Paris cu extraordinara veste că acolo există un tip formidabil, supranumit „amantul secolului XX".
Și fiecare dintre cucoane, aflînd ele adresa individului, se cam dedulcea cu cîte o vizită pe la casa franțuzului.
Cînd venea și se întîlnea cu suratele se punea întrebarea și răspunsul devenise cumva șablon :
- Da, dom*le, așa-i!
Într-una din zile, una mai tinerică și mai puțin hîrșită într-ale amorului, află și ea adresa „harmăsarului", nu spune nimic la niciuna dintre amice și merge la Paris.
Ajunge la adresă, într-un cartier cam dubios, într-o clădire cam dubioasă...
- Aici să fie? N-am greșit adresa?
- Aici e, clar, n-am greșit. Hai, fie ce-o fi!
Sună la o sonerie de la intrare. Așteaptă. Se aud niște pași tîrșiți. Se deschide o ușă și... apare un tip, la vreo 40 de ani, dar destul de dubios la aspect și constituție.
- Da, vă rog!
- Bună ziua, nu știu dacă nu cumva am greșit. Aici, la această adresă, îl pot găsi pe cel care este supranumit „amantul secolului XX"?
- Da, duduie, nu ați greșit! Eu sunt acela!
- Dumnea... dumneavoastră?
- Chiar eu, în persoană!
- Și, dacă nu vă supărați, așa, după cum arătați, parcă nu-mi vine să cred acest lucru. Ce le faceți dumneavoastră femeilor, mai mult decît niște soți obișnuiți, încît să vă bucurați de acest supranume?
- Domniță dragă, eu gîdil femeile pe buric!
- Cuuuum? Le gîdilați pe buric? Dar asta o poate și bărbatu-miu, care are vreo 75 de ani!
- Da, dar eu nu le gîdil pe dinafară ci pe dinăuntru!

| raluk27 a răspuns:

Slabe sanse sa fi ramas insarcinata, dar totusi: de ce nu ai folosit prezervativ?
Si sta linistit, ca nu ai cum sa ajungi cu un deget tocmai la colul uterin laughing I-ai atins doar interiorul vaginului.
Spune-i ca sexul ii face pofta de mancare. Nu ai cum sa ramai gravida in 24 de ore. Si oricum primele simptome apar dupa o luna- doua.

| coco4782 explică (pentru raluk27):

1 - multumesc pentru raspuns
2 - nu am avut prezervativ la indemana, dar am mentionat ca nu aveam intentia sa facem sex
3 - posibil sa fi atins supapa de evacuare, daca la cea de admisie zici ca nu ajung, crezand ca e colul uterin
4 - multumesc pentru al doilea raspuns, cel cu pofta de mancare
5 - la fel stiam si eu, ca e cale lunga si pana se misca spermatozoidul, apoi urmeaza cateva etape... dupa incep simptomele, dar... e incepatoare happy

| coco4782 explică:

P.S. Era abia prima zi dupa terminarea sangerarilor menstruale

| corbulalbrosu a răspuns (pentru coco4782):

Prima zi de dupa terminarea sangerarii menstruale este o data extrem de imprecisa deoarece poate poate fi a 3-4-a zi sau la fel de bine a 7-8-a zi a ciclululi menstrual.Prima zi de dupa menstruatie poate fi situata in perioada fertila deoarece in cazul unui ciclu menstrual chiar si REGULAT dar foarte scurt de 21 sau 22 de zile PRIMA ZI FERTILA incepe din ziua a 2-a sau a 3-a a respectivului ciclu menstrual. Spre stiinta ta si a lui KodrutZ.

| AllexiaAllexxia a răspuns:

Virgină este posibil să nu mai fie. O posibilă sarcină e o şansă destul de mică. Oricum simptomele de sarcină apar clar după cel puțin o lună. La nici măcar 24 de ore după actul sexual indiferent că eşti gravidă sau nu simptomele nu apar aşa rapid. Un test de sarcină ar fi necesar pentru a te asigura încercă să o pui să facă unul sau chiar după vreo 7 zile de la întreținerea actului. Testul ar trebui făcut de preferabil dimineața la prima urină ( îți spun asta pentru că te văd ne informat şi după spusele ei clar nu are nici o legătură cu viața sexuală şi consecințele ei.)

| coco4782 explică (pentru AllexiaAllexxia):

Acum imi spune ca i s-au intarit sanii si ca are scurgeri de culoarea portocalie, ce ar putea fi?