| Aaaaanonimaaa a întrebat:

Buna ziua! Am facut sex cu prietenul meu pe data de 4 ianuarie (mentionez ca protejat). Pe 16 ianuarie mi-a venit menstruatia (5 zile, ca de obicei) in luna februarie pe 10, mi-a venit menstruatia doar ca m-a tinut 2 zile si ma dor foarte tare sanii, sunt panicata, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU exista niciun motiv de a fi ingrijorata in acest caz fiindca s-au produs 2 (doua) sangerari menstruale dupa data la care a fost intretinut actul sexual care a fost protejat pe toata durata sexului. Intro astfel de situatie este cu totul IMPOSIBIL sa poata sa existe o sarcina chiar si pur ipotetica. Durerea existenta la nivelul sanilor se poate aprecia ca a aparut din motive cel mai probabil hormonale. Multa sanatate!

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Stai linistita nu ai cum sa fii gravida.