| madisperanumeledeutilizator a întrebat:

Am inceput o relatie iar dupa un timp destul de scurt s-a ajuns si ls msi mult. Era virgina. Relatia a continuat dar eu eram cam posesiv. Intr-o zi ea a inceput sa vorbeasca cu un alt baist isr dupa 4 5 zile s-a despartit de mine chiar daca am m-am rugat de ea o zi intreaga sa nu ne despartim. Dupa o saptamana s-a intors la mine pentru ca celalalt era indiferent. Acum tot spune ca ii pare rau si ca tocmai cand eram despartiti si-a dat seama ca ma iubeste. Acum nu pot avea incredere si mereu imi aduc aminte de ce mi-a facut. M-am certat de cateva ori cu ea si i-am zis ca vreau sa ne despartim ...imediat incepea sa planga si sa ma roage sa nu ne despartim. Ce trebuie sa fac? Chiar nu imi dau seama

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ce să faci? Să profiți de ea, dacă asta-și dorește. Că de meritat, sigur o merită.
Dar și să tragi învățămintele necesare, să nu mai repeți eroarea pe viitor, când te vei îndrăgosti din nou, de fata care trebuie.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă te-a părăsit, nu este cazul sa o mai iubești.

| LoveSleep a răspuns:

Nu știu de ce te bagi în relații dacă nu vrei să dai totul. Tipa e acolo pentru tine și ți-a arătat de o grămadă de ori că îi pasă de tine. Ce mai trebuie să facă o femeie în ziua de azi ca să fie iubită?!
Să-ți fie rușine.

| sofisis a răspuns:

laughing)) sincer, foarte bine ti-a facut. Poate asa te inveti ca nu e nimeni proprietatea ta si mai lasi geloziile.
Sincer, cred ca relatia e fara viitor. Si cred ca si tu stii asta. Stai inca cu ea mai mult din mila cumva? Ca plange? Daca da, mai bine fii dur cu ea acum si las-o.

| ShamelessQboy a răspuns:

Sa te tii de scoala si sa te mai maturizezi!

| BVRNOUT a răspuns:

Salut,
Sunt mii de fete pe lumea asta, nu cred ca are rost sa-ti tai din respectul tau.
Daca o accepti, ea sigur o sa mai o comita din nou.
Asa ca, da-i pace si mergi inainte.
Viata e frumoasa.