| anonim_4396 a întrebat:

Am întreținut o relație sexuala cu prietenul meu.
La început a băgat capul penisului și după l-a scos, și am observat ca era ceva alb, era de la mine? El nu a ejaculat pentru ca doar a bagat vârful și l a scos. După am făcut protejat și nu s-a întâmplat nimic.
Ce credeți ca era cu "gelatina" aceea? El a spus ca nu s-a terminat și nici nu avea cum, pentru ca doar a băgat și a scos.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca in momentul la care te referi, ai fost deja suficient de bine excitata, atunci in vaginul tau exista deja o cantiatate destul de mare de secretie lubrifianta, care are aspectul, consistenta si culoarea albicioasa a spermei barbatesti. big grin

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate era lichidul preejaculator de la el, ori ai tu vreo infectie?

| Inutarh a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Aveam o "rana" sau "infecție" cu puțin timp în urma.
Exista risc de sarcina?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Inutarh):

Ca sa fie sarcină trebuie indeplinite două conditii 1) Ejaculare in interiorul vaginului tău, si 2) tu sa fi in perioadă fertilă, altfel sunt zero șanse de a ramane insarcinată, ce varsta ai? Mersi

| mihai69 a răspuns:

Păi bine fată, tu nu îți (re)cunoști propriile secreții?!? Dacă tu nu știi, noi de unde am putea să aflăm?!?

| Inutarh a răspuns (pentru mihai69):

Eu nu înțeleg de ce exista persoane care comentează pe acest site. Acest site e făcut pentru a ajuta alte persoane, nu pentru a da aiurea cu gura

| Irinel15123532 a răspuns (pentru Inutarh):

Nu te putem ajuta noi, nu avem de unde sa stim ce s-a intamplat, ai spus ca ai avut o infectie, nu ai spus ce infectie, cat a trecut de cand te-ai vindecat, sau daca te-ai vindecat, ce tratament ai urmat, daca prietenul tau era incepator si si-a dat drumul instant (foarte posibil, se intampla des), nu cunoastem in ce conjunctura ai fost. Mergi la medic si vei afla. Data viitoare nu mai fiti inconstienti sa o faceti fara protectie, daca sunteti adolescenti (ceea ce e sigur, in caz de nu veti minti) asteptati pana la casatorie, daca sunteti adulti, nu s-ar fi intamplat asta. Nu ati fi riscat sa incercati fara protectie in posibila complicatie a unei sarcini nedorite. Asa ca nu mai acuza persoanele care iti raspund, nu avem fisa ta medicala.

| Emilian65 a răspuns:

Gelatina de care vorbesti este secretia vaginala produsa de organul tau sexual.

| Andreeush a răspuns:

Cred ca era vorba de secretie vaginala.
Ar trebui sa iti cunosti mai bine corpul.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mucus cervical.