| mariusicaaaaa a întrebat:

am o intrebare in legatura cu prezervativele...

Din pct meu de vedere, sexual cred ca sunt sanatos...adica am erectii puternice, si am penisul de 22-23 in erectie, 14-15 in flasca, si in grosime de aproape 16 in erectie si 14 in stare flasca...

inainte faceam sex cu prezervativul si n-aveam nici un stres, insa aveam penisul mai mic, apoi cativa ani am facut fara (sau laba laughing ), si acum, am cumparat niste prezervative durex si cand l-am aplicat am pierdut erectia...

Mentionez ca pe el scria marimea '56' (adica 56 x 2 = 112 mm < 16 cm ai mei in erectie)...

Oare o fi din cauza ca era prea stramt, sau am eu probleme sad cam aiurea senzatia...

3 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Continua sa faci dragoste doar tu...si prezervativul! Apoi cand o sa cresti mai mare, ia-ti si o fata! laughing) Visatorule\!

| SkyPilot a răspuns:

Obisnuieste-te cu el cat esti singur. Multe din problemele de genul asta vin de la cap.

Răspuns utilizator avertizat