| TrollFTW a întrebat:

Am 25 de ani si nu am sperma, dupa un contact sexual am aflat, si prietena m-a pocnit dupa aceea si m-a parasit, si apoim-am simtit foarte prost.

Mentionez ca am penisul de 5 centimetri in stare flasca, si 8 in erectie. Ce sa fac?

10 răspunsuri:
| danifx2 a răspuns:

Omgf! omgf!
what
ai 25 ani?
maaa fa tratament de marire penis
e anormal
am eu 8 cm in erectie (la 12 ani)
u la 25 ar trebui sa ai cam 14/16 cm in erectie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să realizezi că ţi-am citit numele înainte de a posta.

| NoChanceForUs a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine punctat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Lol, ce chestie. Mereu când dau răspunsurile pe care le consider eu cel mai amărâte şi simple, prost gândite, tocmai acolo mă trezesc cu cele mai multe aprecieri şi inteligenţi laughing.

| NoChanceForUs a răspuns (pentru anonim_4396):

Trăim paradoaxe zilnic, dragă Jelli.

| RXN a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Dragul mamei, paradox e si exprimarea ta, ca esti baiat prea destept ca sa vorbesti prostii.Sunt paradoxuri, nu paradoaxe.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Bine că nu sunt paradocşi.

| NoChanceForUs a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Ei na, ce țineți să-mi amintiți! Mie-mi place mai mult cum sună „paradoaxe".

| RXN a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Mi se pare comic, atat tot.laughing

| Trolol a răspuns:

Omule, get a life