| Ioanpuiu a întrebat:

Ofer fundă!
Folosesc durex ultra Thin 25 de lei dau pe el.
In cutiuța sunt 3 prezervative, am avut contact sexual cu prezervativ, fata stătea deasupra mea... Și făceam dragoste și când s-a dat jos de pe mine aveam în zona burții un lichid asa albicios în stare lichida spre apoasa, ma tem sa nu fi ieșit spermă din prezervativ. Menționez când am simțit ca îmi vine am scos repede penisul din vaginul ei, oare ma tem degeaba sau? Am 19 ani și abia mi-am început viata sexuala, mulțumesc!

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Si partenera ta are secretii vaginale, care daca sta deasupra vor ajunge pe tine, nu are legatura cu prezervativul.

| Violleta2022 a răspuns:

Si cand ai scos repede penisul din vagin, prezervativul unde era?
- a ramas pe penis, pus corect pe toata lungimea lui
- a cazut de pe penis
- ori a ramas in vaginul fetei?

| Ioanpuiu explică (pentru Violleta2022):

Csnd am scos repede penisul prezervativul a rămas pe penis intact și apoi l-am și verificat și nu era spart. Doar ca pe burta asta când s-a ridicat ea de pe mine pe burta era un lichid asemănător cu spermă. Asta ma sperie prezervativul nu era spart deloc.

| dullcat a răspuns:

Poti verifica daca prezervativul este spart, desi eu cred ca iti faci griji degeaba.Vaginul stii ca se lubrifiaza si el natural, in timpul sexului, daca lucrurile decurg cum trebuie, nu?

| Ioanpuiu explică (pentru dullcat):

Lam. Verificat și nu era deloc sparte mereu verific.

| dullcat a răspuns (pentru Ioanpuiu):

Foarte bine atunci.

| LoveSleep a răspuns:

Nu trebuia sa ne spui ca abia ti-ai inceput viata sexuala, ne-am dat seama cand ai zis ca dai 25lei pe prezervative.

Lichidul e probabil de la ea.