| beth900 a întrebat:

am o intrebare. in luna trecuta mi-a venit de 2 ori ciclul... luna aceasta nu mi-a venit deloc. oare sunt insarcinata?

Răspuns Câştigător
| annonimus_9984 a răspuns:

Draga beth, poate fi o dereglare hormonala. Dar cel mai bine fa un test de sarcina sau mai bine: mergi la ginecolog! Aici lumea nu poate sa isi dea decat cu parerea, dar nu te pot ajuta cu adevarat in acesta sitatie. Asa ca fa-ti curaj si mergi la doctor!

3 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Daca nu ai avut nici un contact sexual, nu ai cum sa fii insarcinata!laughing
Come'on girl!

| beth900 explică:

Contact am avut neprotejat. si test mi-am facut si a iesit negativ. dar intarzie foarte mult cm

| biencutza_9330 a răspuns:

Mai daca stii ca ai avut contact neprotejat. orice este posibil.si eu am avut aceiasi problema dar eu am stat linistita ca nu avusesem niciun contact.si dupa o luna mi-a venit. poate o sa iti vina.happyhappy